Adaya kim veda etti, survivor kim elendi kim gitti tv8, sorvayver kim elendi

20.04.2022
Adaya kim veda etti, survivor kim elendi kim gitti tv8, sorvayver kim elendi

Adaya kim veda etti, survivor kim elendi kim gitti tv8, sorvayver kim elendi

Survivor kim elendi, adadan kim gitti? Dün akşam 19 Nisan 2022 TV8 SMS oy sıralaması ile Survivor’a kim veda etti? Acun Ilıcalı’dan flaş açıklama, kimse beklemiyordu!

19 Nisan 2022 Salı günü Acun Ilıcalı yapımcılığında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 son bölümde dokunulmazlık oyunları sonucunda eleme adayı seçilen Evrim Keklik, Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı ve Yağmur Banda arasından birisi bu hafta survivor’a veda eden isim oldu. Zorlu eleme gecesi öncesinde ünlüler ve gönüllüler takımları arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı.

Kritik eleme konseyi öncesinde oynanan ödül oyununda kadınla ve erkekler etaplarıyla zorlu oyun başladı. Takımlarda mücadele eden yarışmacılar rakiplerini seçerek zorlu oyunun son safhasına geçilmiş oldu. Rakip seçimleri Nisa – Sema eşleşmesinde Nisa kazandı skor 5-5 eşitliğe taşındı.

Merve – Seda ikilisinde kazanan Merve oldu ve skor 6-5 ünlüler lehine güncellendi. Nagihan – Ayşe eşleşmesinde Nagihan kazandı ve skor 7-5 olarak ünlüler takımı farkı 2’ye çıkardı. Kadınlar mücadelesinin kazananı 8-5’lik skorla ünlüler takımı oldu.

Survivor 2022 son bölümde kıyasıya geçen kadınlar ödül oyunu mücadelesinde ünlülerin farklı galibiyeti sonrasında sıra erkekler mücadelesine geldi. Erkekler mücadelesinde gönüllüler takımı hızlı bir başlangıç yaparak skoru hızla 3-1’e taşıdı. Hikmet ve barış arasında oynanan mücadelede ise kazanan Barış oldu ve skor 3-2 olarak fark 1’e düştü. Batuhan ve Anıl Berk arasında oynanan oyunda ise kazanan Anıl Berk oldu ve skor 4-2’yle yeniden gönüllüler lehine 2 farka yükseldi. Son oyunda Ogeday’ın kazanmasıyla erkekler etabını gönüllüler takımı kazandı.

Durum beraberliğe taşınınca sıra en iyiler mücadelesine geldi. İlk mücadele Merve – Nisa arasında oynandı. Bu mücadeleden Nisa galip ayrıldı. 1-0’lık skorun ardından Ogeday’ın Batuhan’a karşı kazanmasının ardından skor 2-0 olarak güncellendi. Son oyunda Ayşe kazandı ve oyunun kazanan takımını ilan etti.

Survivor 2022 son bölümde kritik eleme konseyi öncesinde kırmızı ve mavi takımlarda mücadele eden ünlüler ve gönüllüler takımları arasında zorlu parkur üzerinde önemli bir ödül oyunu oynandı. Her iki takım için de oldukça önemli olan bu ödül oyunu için her iki takımın da oldukça istekli olduğu görülürken takımlar kadınlar ve erkekler olarak iki grup şeklinde mücadelelerini gösterdi. İki oyunun ardından beraberlik alınmasının ardından en iyiler mücadelesinde kazanan takım gönüllüler takımı oldu ve ödülü kazandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 son bölümde zorlu ödül oynunu kazanan gönüllüler takımı lezzetli yemeklerden yiyerek rahat yataklarda dinlenme hakkını kazandı.
Kritik dokunulmazlık oyunları sonrasında eleme adayı seçilen yarışmacılar şöyle,
1- EVRİM KEKLİK
2- AYŞE YÜKSEL
3- NİSA BÖLÜKBAŞI
4- YAĞMUR BANDA

Acun Ilıcalı yapımcılığında 19 Nisan 2022 Salı günü TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme adayı seçimlerinde potaya giren Evrim Keklik, Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı ve Yağmur Banda arasından SMS sıralaması oyu en düşük olan Yağmur elenerek bu hafta Survivor’a veda eden isim oldu.

You cannot copy content of this page