Britney Spears kimdir, kaç yaşında? Britney Spears hamile mi?

12.04.2022
Britney Spears kimdir, kaç yaşında? Britney Spears hamile mi?

13 yıl süresince babasının vasilik yapmış olduğu süreci geçtiğimiz yıl sonlandırmayı başaran Britney Spears, hayranlarını şoka sokacak bir duyuru yapmış oldu. Merak edilen, “Britney Spears kimdir, kaç yaşlarında? Britney Spears hamile mi?” sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BRITNEY SPEARS KİMDİR?

2 Aralık 1981, McComb, Mississippi’de dünyaya gelen Britney Spears, RIAA tarafınca belirlenen satışlara nazaran tüm dünyada 118 milyon albüm, 107 milyondan fazla ise single satmıştır. Amerikan müzik tarihinde En Fazlaca Satan 8. Kadın, En Fazlaca Satan En Genç Kadın Şarkıcıdır. 2009 senesinde Guiness Rekorlar Kitabına 21. yüzyılın En İyi Kadın Şarkıcısı olarak geçmiştir.

Forbes dergisinin 2003 senesinde belirlediği En Zengin 25 Yaş Altı Ünlüler sıralamasında birinci sırada, 2006 senesinde belirlediği En Zengin Ünlüler sıralamasında ise 100 milyon dolarlık servetiyle dokuzuncu sırada yer almıştır. Meşhur şarkıcının boşandığı eski eşi Kevin Federline’dan Jayden (15) ve Sean (16) isminde iki adam evladı vardır. 

BRITNEY SPEARS HAMİLE Mİ?

Daha ilkin evlenip boşandığı eski eşi Kevin Federline’dan Jayden (15) ve Sean (16) isminde iki adam çocuk sahibi olan dünyaca meşhur müzisyen Britney Spears, “Tatilde biraz kilo aldığımı fark edince hamilelik testi yaptırdım ve sonunda bir bebeğim oluyor” ifadelerini kullandı.

You cannot copy content of this page