Mert Doğan Kaç Yaşında? Mert Doğan Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı? Adı Sevgi Volkan Kimdir?

10.04.2022

Mert Doğan Kaç Yaşında, Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Mert Doğan Kaç Yaşında? Mert Doğan Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

1993 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Mert Doğan aslen Adana doğumludur.

Aslan burcudur, ancak boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.

Beykent Üniversitesi GSF Oyunculuk Bölümü ve 9 Eylül GSF Oyunculuk bölümlerinde eğitim almış ardından Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İleri Oyunculuk Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

Arka Sokaklar, Şefkat Tepe, Sungurlar, Aşk Laftan Anlamaz, Bana Sevmeyi Anlat, Vatanım Sensin, Payitaht Abdülhamid, Gülperi, Mehmetçik Kut’ül Amare, Çarpışma ve Tek Yürek. Anna Frank’ın Hatıra Defteri, Maskeliler, Katharina Blum’un Çiğnenen Onuru gibi oyunlarda sahne almış, çeşitli televizyon projelerinde yer almıştır.

Ayrıca Tiyatrotek ve PSM Proje Sanat Merkezi bünyelerinde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. İBB Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (İSMEK) drama ve uygulamalı tiyatro ve eğitmenliği yapmaktadır.

Adı Sevgi Volkan Kimdir?

Adı Sevgi dizisinde Volkan Baykara karakterine Mert Doğan hayat veriyor.

Volkan Adı Sevgi dizisinde Volkan Macide ve Ekrem Baykara’nın oğludur. Çocukluk döneminde çok kötü bir sahneye şahit olan ve büyük bir travma yaşayan Volkan o yıllardan sonra takıntılı bir tip olmuştur. Volkan’ın şimdi ki takıntısı Zeynep olmuştur.

Zeynep’in saflığına ve temizliğine aşık olan Volkan Zeynep’i elde etmek için canını bile feda edebilecek kadar gözü karadır.

Zeynep ile evlenince onun kalbinin de sahibini olacağını düşünen Volkan’ın Zeynep’in hayatını yakacağını Macide ve Ekrem de bilir ancak Volkan’ı durduramaz.

Volkan ara ara babasına da karşı gelir. Bu nedenle de bir türlü Volkan ile babası da anlaşamaz.

Volkan Baykara. Baykara ailesinin son kuşaktaki tek oğlu, annesinin sürekli övdüğü ve şımarttığı, babasının sürekli yerdiği, geçmişindeki büyük sırrın da biliyor.

Mert Doğan 1993 de İzmir de dünyaya geldi.

Mert Doğan 29 Yaşındadır.

Mert Doğan İstanbul’da yaşıyor.

Mert Doğan Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

You cannot copy content of this page