Özge Yağız ve Gökberk Demirci Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldılar?

07.04.2022
Özge Yağız ve Gökberk Demirci Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldılar?

Yemin dizisiyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz çifttin arasında neler oluyor? Haberi ilk duyuran Birsen Altuntaş oldu. Özge Yağız’ın instagram hesabından sevgilisiyle olan fotoğrafları kaldırması akıllarda soru işareti bıraktı.

Yemin dizisindeki başrol oyuncuları dizide ki gibi gerçek hayatta birlikteliklerini ilan etmiş yakın zamanda da evlilik kararı almıştı. Yemin dizisiyle yıldızı parlayan Özge Yağız daha sonra diziden ayrılmıştı. Özge Yağız Yemin dizisinden sonra Sol Yanım, İçimizden Biri dizilerinde rol almış; şimdi de çok ses getiren ve başrollerinde Haluk Bilginer ile Tolga Sarıtaş’ın oynadığı Baba dizisinde Büşra karakterine hayat veriyor.

Özge Yağız kariyer basamaklarını hızla tırmanırken özel hayatında ise duygusal günler yaşıyor. Gökberk Demirci ile olan fotoğraflarını kaldırması dikkatleri üzerine çekti. Gökberk Demirci tarafındaysa fotoğraflar duruyor.

Oyuncuların sevenleri ise çiftin ayrılamayacağını düşünüyordu fakat ayrıldılar.

Özge Yağız ve sevgilisi Gökberk Demirci ayrıldı! Milyonların önünde kahreden veda!

Magazin dünyasının sevilen çiftlerinden olan ve yoğun iş trafiği nedeniyle birbirlerine vakit ayıramayan çift ayrılma kararı aldı. Ancak çiftin yakın çevresi yeniden bir araya geleceklerini düşündüklerini belirtiyor.

You cannot copy content of this page