SEGEM 2022 sınavı ne zaman? Sigortacılık Teknik Personel Yeterlilik sınavı hangi gün?

29.03.2022
SEGEM 2022 sınavı ne zaman? Sigortacılık Teknik Personel Yeterlilik sınavı hangi gün?

SEGEM sınavı 16 Nisan 2022 tarihinde Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa ve Trabzon’da yapılacak. Mayıs ayındaki broker teknik personel sınavı 21 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek.

Segem “Teknik Personel Yeterlilik Sınavı” başvuruları 1-25 Mart tarihleri arasında yapılmıştı. SEGEM sınavı 16 Nisan 2022 tarihinde Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Şanlıurfa ve Trabzon’da yapılacak.

Mayıs ayındaki broker teknik personel sınavı 21 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek. Haziran ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 18 Haziran’da Ankara, Antalya, Adana, Diyarbakır, İstanbul, Bursa, Giresun ve Kars’ta gerçekleşecek.

Eylül ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 17 Eylül’de Ankara, Ağrı, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin ve Samsun’da düzenlenecek.

Kasım ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı 5 Kasım’da Ankara, Antalya, Adana, Aydın, İstanbul, Kocaeli, Trabzon ve Van’da düzenlenecek.

Aralık ayındaki teknik personel yeterlilik sınavı ise 24 Aralık’ta Ankara, Antalya, Adana, İstanbul, İzmir, Malatya ve Trabzon’da yapılacak.

SEGEM’im düzenlediği sınavlara katılmak için fotoğraflı bir kimlik belgesinin aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) ve sınav giriş belgesi gerekiyor.

You cannot copy content of this page