Baba dizisi Büşra kimdir? Baba dizisi anne kim? Baba dizisi Fazilet Saruhanlı kimdir?

22.03.2022
Baba dizisi Büşra kimdir? Baba dizisi anne kim? Baba dizisi Fazilet Saruhanlı kimdir?

Baba dizisinin oyuncuları arasında; Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Taner Rumeli, Nihan Okutucu, Cem Uslu, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu yer alıyor.

Özge Yağız yani BÜŞRA KALKAN (SARUHANLI)


Emin’in en küçük çocuğu, tek kızı. Ödemiş’teki hesap işlerini o hallediyor. Aşık olmadığı bir adamla, Ahmet’le evli. Kadir’le arasında daha farklı ve sevecen bir ilişki var.

Ayda Aksel yani FAZİLET SARUHANLI

Geleneklerine bağlı, yetiştiği örf ve adetlere uygun yaşayan, çocuklarını da öyle yetiştiren sevgi dolu bir anne. Emin’le kırk yedi yıldır evliler. Emin ve çocukları arasında köprü vazifesi görür. Kadir’e çok düşkündür.

Ayda Aksel kimdir?

31 Ekim 1962 – İstanbul), Türk tiyatro ve sinema oyuncusu. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim gördü. İlkokul döneminde konservatuvarın bale ve viyolonsel bölümünde okumuştur. Reklam filmlerinde seslendirme yapan Ayda Aksel, 15 yıl Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün kadrolu elemanı olarak çalıştı.

Özge Yağız kimdir?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat vermiştir.

Baba filmindeki Büşra diye aranıyor ama baba dizisinde yer alıyor.

You cannot copy content of this page