Glenda Moretti Kimdir? Glenda Moretti Peres instagram adresi nedir? Bruno Peres eşi kimdir? Bruno Peres kimdir?

19.03.2022
Glenda Moretti Kimdir? Glenda Moretti Peres instagram adresi nedir? Bruno Peres eşi kimdir? Bruno Peres kimdir?

Trabzonsporda top koşturan Bruno Peres’in sevgilisi Glenda Moretti Peres kimdir merak ile aranmaktador. Ayrıca intagram hesabı da merak edilen güzel Glenda Moretti Peres instagramda @glendemoretti kullanıcı adı ile bulunur ve 84 bin takipçisi vardır 19 Mart 2022 itibariyle.

TV yıldızıdır ve Türkiye’de yaşamaya gelirken yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmiştir.

Bugün yani 19 Mart 2022 günü gündeme ise bir haber ile geldiler işte o haber.

Trabzonspor’un yıldızı Bruno Peres eşini terk etti! Glenda Moretti sosyal medyadan duyurdu

Glenda Moretti, Trabzonspor’ın yıldızı eşi Bruno Peres’im kendisini terk ettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Moretti, şu ifadeleri kullandı:

“Trabzonspor’un sayısız Türk taraftarına böylesine zor ve hassas bir anda bana bu kadar yakın olduğunuzu hissetmekten gerçekten mutlu olduğumu söylemek istedim. Şimdi kadar kendimi ifşa etmedim çünkü kızımın babasına saygı duyuyorum. Çekici olmayan detayları açıklamak istemiyorum. Ne yazık ki benim seçimim değildi. Memnuniyetle Trabzon’da kalıp tüm maçlarda yer alarak sizi ve onu bir oyuncu ve insan olarak desteklemeye devam ederdim ancak herkes profesyonel ve insan olarak büyümek istemez. Kaybolmayı ve bir uçuruma düşmeyi seçenler var ve orada kendisini bağlı olanlardan yardım görmeyenler var. Ben ona her konuda yardımcı oldum. Bugün eğer sizin takımınızda oynuyorsa o dönem çok istememesine rağmen onu Türkiye’ye gelmeye iten bana teşekkür ederim. Birlikte bir hayat ve gelecek planlamıştık.

Bana hayran olan ve bana karşı her zaman iyi davranan ekibinizin başkanıyla bizzat görüştüm. Başkan bana her zaman şunu söyledi: ‘Eğer Peres’e sahipsek senin sayende bu anlaşmayı yaptık’

Ben onun için her şeyi yaptım ama o bu aileyi istemedi, sadece iki kez gördüğü bu harika bebeğin doğumundan sadece 1 ay sonra…”

İnstagram profilnde hakkında kısmında şu ibareler yer alır.

Glenda Moretti
Kişisel Blog
🇮🇷 kız
Mamma di ilary 👑🇧🇷🇮🇷
Hayatımda her zaman bir seçenek değil, bir öncelik oldum!
🐆Invidia delle donne. Tutkulu degli uomini 🐆💣

Bruno Peres kimdir?

Bruno Peres, defans pozisyonunda görev yapan Brezilyalı futbolcudur. Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor’da oynamaktadır. Profesyonel kariyerine 2010 yılında Audax São Paulo kulübünde başladı. Daha sonra sırasıyla Bragantino, Guarani, Santos, Torino ve Roma kulüplerinde oynadı.

You cannot copy content of this page