Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Polis Olmak Neye İşarettir?

18.03.2022
Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Polis Olmak Neye İşarettir?

Rüyada polis görmek, rüya tabirlerinde genel olarak iyi ve üst makamlara erişmek olarak yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında bir polis görmesi, rüya sahibinin çalıştığı iş yerinde en üst makama erişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada polisten kormak veya kaçmak Rüya sahibinin, hayatında kendisi farketmeden gelişen olaylara yorulur. Yaşamı etrafında kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlardan başarı sağlayacağına yorulur. Kişi sık sık endişeli ruh halindedir ancak bu endişe ve sıkıntının dert edilen olay kadar büyük bir olay olmadığını bilmektedir.

Rüyada Polisten Kaçıp Yakalanmak Rüyasında polisten kaçıp sonrasında yakalandığını gören kişinin geçirdiği sıkıntılı zamanları atlatacağı ve aydınlığa çıkacağı rivayet edilir. Yakalandığını gören rüya sahibi iş ve aile hayatında huzura kavuşur.

Rüyada polis olmak, rüya tabirlerinde genel olarak kötü olayların başlayacağına ve mutsuzluk anlamlarına gelmektedir. Rüyasında kendisinin polis olduğunu gören kişinin hastalığı yoksa aniden bir hastalığa yakalanacağına delalet edilir. Bu hastalık sıradan hastalıklara oranla daha sancılı bir sürecin kapısını açacak ve rüya sahibi uzun dönem hastalığı yenmek için çaba sarf edecektir. Öte yandan rüyayı gören kişi eğer evliyse eşi ile arası ciddi derece bozulacak ve bu işin sonu boşanmaya kadar gidecektir. Rüya sahibinin çocukları varsa çocuklarını bir süre göremeyecek ve hayatı aniden kapkaranlık olacaktır. Bu kötü olaylara ciddi derecede üzülecek olan rüya sahibi bir süre dünyadan tat alamayacaktır.

You cannot copy content of this page