Döndü Sarıışık nereli kimdir, Döndü Sarıışık kaç yaşında ? Döndü Sarıışık nereli instagram adresi

28.02.2022
Döndü Sarıışık nereli kimdir, Döndü Sarıışık kaç yaşında ? Döndü Sarıışık nereli instagram adresi

Ankara’da doğup ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır Döndü Sarıışık.

İnstagram hesabı yoktur.

Döndü Sarıışık gazetecilik mesleğini başarı ile devam ettirmekte TRT’nin bünyesinde çalışarak doğru haberleri toplamakta ve haber spikerliği yaparak bu haberleri sunmaktadır.

Döndü Sarıışık daha çok Brüksel üzerine haber çalışmaları yapmaktadır.

Döndü Sarıışık, haber spikerliği mesleğine ilk olarak 2002 yılında atılmış ve o zamandan bu yana birçok alanda başarılı haber sunumları yapmıştır.

Döndü Sarıışık, 2002 yılında İhlas Haber Ajansı’nda uzun bir süre boyunca Uluslararası Haber Editörü olarak çalışmış ve başarılı bir şekilde gazetecilik yapmıştır.

Habercilik sektörü içerisinde adını sıkça duyuran Döndü Sarıışık başarılı bir spiker olmasıyla da ses getirmiş ve uluslararası haberlerde yerini almıştır.

Döndü Sarıışık, İhlas Haber Ajansı’nda 7 yıl gibi uzun bir süre boyunca çeşitli haberler yapmış ve önemli görevlerde bulunmuştur.

Bu uzun süreli çalışmanın ardından kariyer hayatında başka bir dönüm noktası yaratarakDöndü Sarıışık 2007 yılında işini başka bir yöne taşıdı ve Hürriyet Daily News’e transfer olarak iş hayatına bu ajansta devam etti.

Döndü Sarıışık Daily News haber ajansında da 10 aylık kısa bir süre diliminde çalıştıktan sonra yine aynı sektör içerisinde kalarak iş değişikliği yaptı ve bu sefer uzun yıllar haber spikeri olarak çalışacağı TRT’ye geçti.

Döndü Sarıışık, TRT bünyesinde başarılı çalışmalarıyla tanınmakta ve özellikle uluslararası alanda tanınarak hem ülke genelini ilgilendiren hem de dünya genelinde ve yurtdışını ilgilendiren haberleriyle bilinmekteydi.

Döndü Sarıışık beceri ve yeteneği sayesinde TRT’nin Brüsel Temsilciliği’ne geçerek Brüksel kenti içerisinde önemli haberler yapmakta ve bu haberlerin taşıdığı değeri TRT’ye sunmaktadır.

Ekranlarda boy gösteren Döndü Sarıışık, görünümünde de önemli bir değişikliğe giderek başörtülü bir şekilde haberlerini sunmaya devam etmektedir.

You cannot copy content of this page