Üç Kız Kardeş dizisi konusu nedir? Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda kimler var?

22.02.2022
Üç Kız Kardeş dizisi konusu nedir? Üç Kız Kardeş oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan “Üç Kız Kardeş” birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak.

Üç Kız Kardeş dizisi, dizi severler ile YAKINDA Kanal D ekranlarında buluşacak olan dram temalı bir dizidir. Oyuncu İclal Aydın‘ın kaleme almış olduğu “Üç Kız Kardeş” isimli romandan uyarlandı.

Üç Kız Kardeş dizisi, İclal Aydın‘ın satış rekorları kıran “Üç Kız Kardeş” isimli romandan uyarlandı. Dizinin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yapılıyor.

Üç Kız Kardeş dizisi, birbirlerine çok bağlı olan Dönüş, Derya ve Türkan ismindeki üç kız kardeşi konu alan bir dizidir. Bu kardeşler Nesrin Hanım ve Sadık Bey ile beraber kucak kucağa otururlar. Tek hayalleri ise onları bekleyen muhteşem yıllardır.

Türkan, Dönüş ve Derya…

Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş…

Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır.

Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır.

Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlanmıştır.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile merak konusu uyandıran Üç Kız Kardeş’te Türkân, Dönüş ve Derya’nın hikayesi anlatılacak. Dizinin çekimleri Ayvalık’ın eşsiz doğasında gerçekleşti.

ÜÇ KIZ KARDEŞ KİTABI KONUSU

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi.

Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki.

Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

https://netbilge.com/uc-kiz-kardes-dizisi-hangi-kitaptan-uyarlama-iclal-aydinin-uc-kiz-kardes-kitabi-konusu/

You cannot copy content of this page