Cap Royale Nasıl Oynanır ? Cap Royale nedir ? Cap Royale Coin Nedir ?

18.02.2022
Cap Royale Nasıl Oynanır ? Cap Royale nedir ? Cap Royale Coin Nedir ?Cap Royale Nasıl Oynanır ?

Oyunun reklamları sosyal medyada hayli yayınlanmıştır.

Oyunun en ilgi çeken reklamı Arda Turan’ın oynaması ve oyunu bırakamadığı söylemesi ile gündem oldu.

Sergen Yalçın’ında reklamında oynaması oyunu hayli tanıtmıştır.

Yeni bir oyun, standart şehircilik oyunları gibi bir oyun, kendiniz mağazalar dikip şehri büyütüp kalkındırmaya çalışıyorsunuz. En büyük farkı Türk yapımı olmasıdır.

Oyun ekranına girince sol yukarda profil var, sonrasında sırasıyla para, diomond, caproyale coin ve işçi ile misafir sayısı var.

Berber dükkanı ve bardan misafir topluyorsunuz ilk olarak sonra markete basıp süt ekmek vs. alıyorsunuz. Bunlar satış olarak geliyor.Duyu kısmınıda para ve insanları kullanıyorsunuz. Hızlı satış için alt üst fiyatları vardır.

Oyun Normal bir oyun nft veya metaverse ile alakası yok.

Cap Royale Coin Nedir ?

Bu oyununun Roy coin ile alaksı yoktur. Royal Protocol farklı bir oyun coinidir. Gaming Evolved – Royal Arcade|NFTySwap|RoyalGovernance|WalletApp|CryptoDegen$ and Many More

İçerisinde taş kağıt makas gibi oyun ile NFT pazarına bulunan bir sistemdir Royal Protocol.Cap Royale Nedir ?

Mobil cihazlarda oynanan bir oyundur. Cap Royale, mevcut sürümü google playde 31 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülmüş ücretsiz bir strateji video oyunudur. 16.02.2022 itibariyle 50.000+ indirmesi vardır.

Boa games tarafından sunulan bir oyundur.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Boa Games’in yaptığı strateji oyunu, Türk mobil oyun geliştiricileri tarafından hazırlandı.

Tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülen CapRoyale, özellikle strateji oyununa meraklı olan akıllı telefon kullanıcılarını kendine çekiyor.

Türk mobil oyun geliştiricileri tarafından yapılan CapRoyale isimli strateji oyunu, Android ve iOS kullanıcıları için çıkışını yaptıktan sonra hızla indirilmeye başladı. Bu ilgi süreklilik getirmesi için oyuna yeni özellikler de geliyor.2020 yılının Mart ayında Yusuf Yüksekdağ tarafından İstanbul’da kurulan BOA Games, şu an için 9 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. BOA Games‘in kısa süre önce ilk oyunu olan CapRoyale’i hem iOS hem de Android platformları için kullanıma sunduğu bilinmektedir.

Cap Royale Özellikleri Neler ?Öncelikle CapRoyale, en çok talep edilen ürünleri keşfederek, fiyat ve kalite konusunda rakiplerle rekabet ederek pazara hakim olmanızı sağlıyor.

Ayrıca, Cap Royalede ticaretlerini aksatarak rakiplerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

Cap Royale‘de İşlerinizi büyütmek için farklı sektörlerde yeni mağazalar kurabilir, fabrikalar geliştirebilirsiniz.

Oyunda, binanızı yükselterek ve rakiplerinizin önünde kalarak çeşitli ödüller elde edebilirsiniz.

Öte yandan, zirvede kalmak için de çeşitli stratejiler geliştirmeniz şart. Rakipleriniz size zarar vermek isteyeceğinden, savunmanızı iyileştirmeniz ve onları durdurmak için her şeyi yapmanız gerekiyor.Karşı saldırıya geçmek ve onlara kimin en iyi olduğunu göstermek için de bir ekip kurmanız gerekecek.

CapRoyale, benzersiz ekibinizi oluşturmak için birçok karakter arasından seçim yapmanızı sağlıyor.

Her zafer için takımınızı güçlendirmek ve yeni eşyaların kilidini açmak için kullanılabilecek çeşitli ödüller sizi bekliyor.

CapRoyale, Android ve iOS için resmi olarak yayınlandı. Strateji oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Google Play’de Oyunun açıklamasında aşağıdaki metin yazmaktadır.

Oyunun açıklamasında aşağıdaki metin yazmaktadır.

Ortak bir pazarda gerçek oyuncularla rekabet edin! İşinizi büyütmek için yeni mağazalar açın ve kendi fabrikalarınızı kurun! Rakiplerinizi sabote edin, onlarla savaşın ve bu ticaret savaşının galibi olun!CapRoyale evrenine şimdi katılın!

PİYASA HAZIR OLUN

En çok talep edilen ürünleri keşfedin, rakiplerinizle fiyat ve kalite konusunda rekabet edin. İşleri daha fazla sarsmak istiyorsanız mağazalarını sabote edebilir, ticaretini bozabilirsiniz!

TİCARETİNİZİ BÜYÜTÜN

Farklı sektörlerde yeni mağazalar ve fabrikalar kurarak işinizi büyütün. Binalarınızı yükselterek ve rakiplerinizin önünde kalarak ödüller kazanın.ZİRVEDE KALMAK İÇİN STRATEJİLER OLUŞTURUN

CapRoyale’de rakipleriniz size zarar vermek isteyecektir. Savunmanızı geliştirin ve onları durdurmak için her şeyi yapın! Karşı saldırı için tayfanı topla ve onlara kimin en iyi olduğunu göster!

MUZAFFER OL

Birçok karakter arasından seçim yapın ve benzersiz ekibinizi oluşturun. Tüm gücünüzle saldırın ve rakiplerinizin bölgelerini yağmalayın! Her zafer için ödüller kazanın ve bunları ekiplerinizi güçlendirmek için kullanın ve yeni öğelerin kilidini açın!ÖZELLİKLER YAKINDA

-Lonca Sistemi
-Rütbe Sistemi
-Mevsimsel Görevler ve Başarılar
-Yeni Mürettebat Üyeleri
-Yeni ürünler

CapRoyale ücretsiz bir oyundur; ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Oyun içi satın alma yapmak istemiyorsanız, cihaz ayarlarınızdan uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.

CapRoyale’de sizleri bekliyoruz!You cannot copy content of this page