Oğlum dizisi Kaan nasıl öldü ? Oğlum dizisi Kaan Öldü Mü ?

17.02.2022
Oğlum dizisi Kaan nasıl öldü ? Oğlum dizisi Kaan Öldü Mü ?Show TV ekranlarında ilk bölümü ile adından söz ettiren Oğlum dizisinde Kaan öldü mü diye merak edilirken nasıl ve neden diye araştırılmaya başlandı.

Dizi de Kaan karakteri ile karşımıza çıkan Emir Kaan Özkan’ı daha önce bir çok izleyici 2021 yazında yayınlanan Misafir dizisinde hayat verdiği Toprak karakteri ile tanıdı.

Oyuncu kadrosunda Canan Ergüder, Nihal Yalçın, Songül Öden, Feyyaz Duman, Kubilay Aka ve Tuğçe Açıkgöz gibi isimlerin yer aldığı dizide çocuk karakter Kaan’ın ölüp ölmediği merak konusu olurken gerçek sonradan ortaya çıktı.Kaan’ın Efe ile birlikte gittiği polisler tarafından tespit edildi.

Oğlum’un 2. bölümünde Kaan’ı kendisinden alan katilden intikam almak isteyen ilyas silahını aldı ve karakola geldi. Katilin olay yerine götürüleceğini öğrenen ilyas olay yerine gidip bekledi ve katilin çocuk olduğunu görünce şoke oldu.

Aktif olarak anaokulu eğitimi alan Emir Kaan Özkan tatlı dili ile de Oğlum dizisinin maskotu olacak; ancak Emir Kaan Özkan  Oğlum dizisinde uzun uzun yer alamayacak zira hayat verdiği Kaan karakteri öldü.Oğlum dizisinde Kaan  İlyas ve Melike’nin küçük çocuğu ve göz bebeğidir.

Her ne kadar hem İlyas hem de Melike çocuklarına gözü gibi bakmaya çalışsa da ne yazık ki ekonomik sorunlar çeken aile yeteri kadar oğulları ile ilgilenemeyecek ve senaryosu gereği Kaan önce kayboldu ve sonra cesedi ormanlık bir alanda bulundu.

Kaan‘ın cenazesi… Kaan‘ın cenazesinin toprağa indirildiği sırada İlyas ve Melike büyük bir üzüntü yaşadı. ”Çocuğum senin yüzünden öldü de…”Fragmanda Efe, Yalan söyledim o çocuğu ben öldürmedim diyor.

Fragmanda Efe’nin yanına bir adamın geldiği görülüyor.

Oğlum dizisindeki katil 3. bölüm ve sonrasında netleşecek.

3 4 bölüm de izlendi fakat netleşmedi. Aslında otopsinin sonuçları çıktı.

Kaan’ın nasıl öldüğü ortaya çıkınca Oğlum dizisi izleyenleri de otopsi sonuçlarını araştırmaya başladı. Soruşturmayı yapan polislerin otopsi sonuçlarını açıklamaması da dizinin izleyenlerinin de tepkisini çekti.

Emir Kaan Özkan Kimdir?Micro Production ajansa kayıtlı olarak çalışan çocuk oyuncu Emir Kaan Özkan 5 yaşının içindedir.

İlk olarak Misafir dizisinde Toprak karakterine hayat vererek tanınan Emir Kaan Özkan Misafir dizisinde yıldızı parlayan ve bir çok diziden teklif alan tek oyuncu oldu.

Misafir dizisinde hayat verdiği Toprak karakteri dizi de izleyicinin en çok sevdiği karakter olunca Oğlum dizisi için aranan Kaan karakteri için de oyuncu bulunmuş oldu.Ay Yapım’ın Oğlum dizisi seçmelerine davet edilen ve Kaan karakterini başarı ile canlandırarak yapımcının gözüne girmeyi başaran Emir Kaan Özkan çok iyi bir sözleşmeye de imza atarak ailesini de mutlu etmeyi başardı.

Kaan ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki güncel yazıdadır.You cannot copy content of this page