Ekip Aracını Çalıp Polisi Yaraladı

12.01.2022
Ekip Aracını Çalıp Polisi Yaraladı

Açık kaynaklarda yer alan üzücü habere göre maalesef meydana gelen olay, Ankara’da otomobilinin lastiği patlayan kişi, kendisine yardıma gelen trafik polislerinin aracını çaldı. Olay yerinden hızla kaçan şüpheli, yerini tespit eden polis memuruna levyeyle saldırdı. Polis, hafif şekilde yaralanırken kaçan şüphelinin yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatıldı.

Söz konusu üzücü olay İddiaya göre, Ankara-Niğde Otoyolu Gölbaşı mevkiinde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin otomobilinin lastiği patladı ve talep üzerine trafik polisi de bu kişiye yardım etmek için bölgeye geldi. Polisin yola duba koyduğu sırada kimliği belirlenemeyen sürücü ekip otosuna binerek uzaklaştı. Polis, GPS cihazından kaçırılan ekip aracının Gölbaşı ilçesi Selametli Şehit Emrah Mahallesi’nde olduğunu tespit ederek bölgeye gitti. Ekip aracı burada bulundu.

Bulunan ekip aracını kontrol eden polislerden biri, o sırada otomobilden çıkıp levyeyle kendisine saldıran şüpheli tarafından yaralandı. Şüpheli olay yerinden kaçtı, şüphelinin yakalanması için gerekli çalışmalara başlandı.

You cannot copy content of this page