7. Kattan Düşen Sedefnur Olayında Polis Tutuklandı

11.01.2022
7. Kattan Düşen Sedefnur Olayında Polis Tutuklandı

Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Kocaeli’de 23 yaşındaki Sedefnur Çağlar geçtiğimiz gece 7. kattan düşerek ağır yaralandı. Genç kızın yoğun bakımda tedavisi sürerken, o gece aynı evde olduğu polis sevgilisi A.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Söz konusu olayın detaylarını burada paylaşmıştık. Gözaltına alınan A.A.’nın ifadesinde, kız arkadaşı Sedefnur ile birlikte arkadaşı O.Ç.’nin evine misafirliğe gittiklerini, burada alkol aldıklarını ve sabaha karşı bilinmeyen bir sebeple Sedefnur ile tartışmaya başladıklarını, tartışma sırasında kız arkadaşının balkondan atladığını öne sürdüğü belirtilmişti.

Konu ile ilgili son gelişmelerde O.Ç. ve E.Ş.’nin ise ifadelerinde, olay sırasında uyuduklarını, bağrışmalara uyandıklarını ve balkondan aşağıya baktıklarında da Sedefnur Çağlar’ı yerde yatarken gördüklerini söyledikleri öğrenildi. Polis memurları A.A. ve O.Ç.’nin açığa alındığı bildirildi. O.Ç.’nin savcılık tarafından serbest bırakıldığı, A.A.’nın ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bilgisi basın ile paylaşıldı.

You cannot copy content of this page