Kocaeli’de 2’si Polis 3 Gözaltı

10.01.2022
Kocaeli’de 2’si Polis 3 Gözaltı

Açık kaynaklarda yer alan bilgilere göre Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, polis memuru erkek arkadaşıyla birlikte bir polis memurunun evine misafirliğe gittiği belirtilen üniversite öğrencisi S. Çağlar’ın 7’nci kattaki dairenin penceresinden düştüğü iddia edildi. Ağır yaralanan S. Çağlar yoğun bakımda tedavi altına alınırken, 2 polis memuru ve evde bulunan 1 kadın gözaltına alındı.

Açık kaynak bilgilerine göre Kocaeli Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan S. Çağlar, polis memuru olan arkadaşı A.B. ile birlikte polis memuru olan arkadaşları O.Ç.’nin evine gitti.

S. Çağlar’ın sabah saatlerinde 7’nci katta bulunan dairenin penceresinden aşağı düştüğü iddia edildi. Çağlar’ı görenlerin haber vermesi üzerine 112 Acil Sağlık ekibi geldi. Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan S. Çağlar’ın vücudunda kırıklar bulunduğu belirlendi. Ağır yaralanan genç kadın yoğun bakımda tedavi altına alınırken, hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Konu ile ilgili soruşturma başlatıldı. S.Çağlar’ın neden düştüğü henüz netleşmemiş iken polis memurları A.B. ile O.Ç. ve kız arkadaşı gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

You cannot copy content of this page