Komiserlik Sınavı Sonuçları Açıklandı

03.01.2022
Komiserlik Sınavı Sonuçları Açıklandı3 Ocak 2022 Tarihli Duyuru:

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI POLİS AMİRLERİ EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ 6. DÖNEM İLK DERECE AMİRLİK EĞİTİMİ SINAV SONUÇ DUYURUSU

Teşkilatımızın amir ihtiyacını karşılamak amacıyla, 16 Temmuz 2015 tarihli ve 29418 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde Emniyet Mensubu adaylarına yönelik İlk Derece Amirlik Eğitimi Sınavı yapılmış olup, sınav sonuçları açıklanmıştır.

Adaylar sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi olan http://www.pa.edu.tr/ adresinden e-devlet şifrelerini girerek öğrenebileceklerdir.Bu açıklama, Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliği hükümleri uyarınca tebliğ niteliğinde olup, sınav sonuçları hakkında adaylara ayrıca açıklama ve yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Asıl olarak başarılı olan adaylar 03 Ocak 2022 Pazartesi gününden başlayarak 07 Ocak 2022 Cuma günü en geç saat:24.00’a kadar EBYS aracılığıyla veya bizzat gelerek geçici kayıt ön başvurularını Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesine yapacaklardır. (Yurtdışında görevli personel başvurusunu 0312 462 85 33 nolu faks numarasına gönderebilecektir.)

Bununla beraber adaylar intibak eğitimi kayıt işlemleri ile ilgili yapılacak diğer duyuruları Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinden takip edeceklerdir. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.Kaynak: https://www.pa.edu.tr/polis-akademisi-baskanligi-polis-amirleri-egitimi-merkezi-mudurlugu-6-donem-ilk-derece-amirlik-egitimi-sinav-sonuc-duyurusu-duyurular.html

You cannot copy content of this page