36 Saatte 3 Polis İntihar Etti.!

29.11.2021
36 Saatte 3 Polis İntihar Etti.!

36 Saatte 3 Polis İntihar Etti.! Maalesef 3 Polis bugün aramızda yoklar, intihar etmenin hiç bir problemi çözmeyeceği, aksine işleri daha kötü hale getireceğini belirterek yazımıza başlayalım. Öncelikle bugün Üsküdar’da Şile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli istirahatli polis memuru H.S. ölü bulundu. Polisin yaptığı incelemenin ardından intihar ettiği değerlendirilen H.S’nin cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Dün ise Kocaeli Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Emrah E., boşanma aşamasındaki eşiyle İstanbul’da tartıştı. E.E. daha sonra eşinin gözleri önünde silahıyla başına tek el ateş etti. İstanbul Bayrampaşa Çevik Kuvvet Müdürlüğü’nde görevli Aykut E. dün akşam saatlerinde kendi silahıyla başına ateş etti. Hastaneye kaldırılarak ameliyata alınan Aykut E., ertesi sabah hayatını kaybetti.

İntihar Etmemek için Geçerli Sebepler . !

Arkanda bırakacağın insanları üzmemek. !
Her şeye rağmen hayal kurabilmek ve umut etmek.!
Her gün yeni bir şansın, yeni bir güzelliğin o doğan güneşle hayatınıza girebilme ihtimalini bilmek.!
Hayatta tek başınıza olduğunuz kadar size bağımlı(!) insanların olduğunu da hatırlamak.!
Bir insan her ne kadar çıkmazda olsa da bazen bir kedinin ya da köpeğin yaptığı şapşallığın bile hayata bağlayabileceğini akılda tutmak.!
En ölümcül hastalıkta dahi karşınızdaki içten bir insanla konuşmanın yükünüzü hafifleteceğini bilmek.!
Ne olursa olsun hayatın mecburiyetten öte daha görülmemiş binlerce güzelliğinin de var olduğunu hissedebilmek, bir insanın yaşamına son vermemesi için bir şeylere tutunabilmesi için güzel nedenlerdir. Bunlara daha fazlasını da ekleyebiliriz.

Bir anlık sinir ile hemen belinizdeki silaha sarılmayın ve bir an da olsa düşünün, tereddüt edin. Canınıza kıymayın. !

You cannot copy content of this page