Turgay Demir’in ithamı: Taylan Antalyalı gey olabilirsin

28.06.2021
Turgay Demir’in ithamı: Taylan Antalyalı gey olabilirsin

Haziran ayının son haftalarında tertiplenen Onur Haftası’nda LGBT’nin de bayrağını oluşturan gökkuşağı renkleriyle “Powered by Pride” yazılı tişört giyen ve bu anı fotoğraf olarak paylaşan, Galatasaraylı Taylan Antalyalı, bir anda gündeme oturdu.

TURGAY DEMİR: TAYLAN, BAK KARDEŞİM…

“Gururla destekliyorum” manasına gelen tişörtüyle tatil yaptığı mekanda arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafı Instagram Story’de paylaşan Taylan Antalyalı, tepkilerin ardından fotoğrafı sildi.

TV100’deki programda ‘futbol yorumculuğu’ yapan Turgay Demir “Ben bu saatten sonra Taylan’ı Milli Takım’a almam. Milli formayı artık giymemelidir” ifadelerini kullandı. Demir’in ‘Taylan bak kardeşim, gay olabilirsin, bu beni ilgilendirmez ama sen bunun reklamını yapamazsın’ sözleri de sosyal medyada eleştiriye uğradı.

Meslektaşı Emre Bol da Demir’i destekleyen yorumlar yaptı.

Birçok insan da Taylan Antalyalı’ya destek verdi. Bu arada Taylan Antalyalı’nın sevgilisi Melis Akdeniz ile adı basında sıkça anılmıştı. Hatta çift, geçtiğimiz yıl İrfan Kahveci ve o dönem sevgilisi, şu anda da eşi olan Gözde Doyran ile birlikte Bodrum’da tatil yapmışlardı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page