Esra Erol’da Ayşe İpek kim nerede?

17.06.2021
Esra Erol’da Ayşe İpek kim nerede?

Esra Erol’da kocasının eve dönmesini isteyen Ayşe İpek ile ilgili iddialar dudak uçuklattı. İkinci eşi Ayhan İpek’in evi terk etmesinin ardından eve dönmesini isteyen Ayşe İpek soluğu Esra Erol’da aldı. Gelen ihbarlarsa Ayşe İpek’in ilk eşiyle ilgili büyük sırrı gözler önüne serdi. Görgü tanıklarının ihbarlarında, İpek’in ilk kocasını öldürdüğü iddia edildi.

ESKİ EŞİM CİNSEL YOLDAN HASTALIK KAPTI

Esra Erol’un sorusu üzerine önce, ilk eşinin yaşadığını söyleyen İpek, ardından farklı bir iddiada bulundu. İpek, eski eşinin cinsel yolla bulaşan bir hastalık kaptığını ifade etti. Ardından gelen telefonlarsa Ayşe İpek’i yalanladı. Farklı iddialarına bir yenisini ekleyen İpek, kocasını oğlunun öldürdüğünü belirtti.

AYŞE İPEK NEDEN SUÇLANIYOR?

Esra Erol canlı yayınına bağlananlar ise olayla ilgili tek şüphelinin Ayşe İpek olduğunu öne sürdü. Görgü tanıkları, reşit olmayan oğlunun Ayşe İpek’in suçunu üstlendiğini ifade etti. İddiaları reddeden İpek’se yayına bağlananların yalan söylediğini belirtti. Suçu üzerine atmak isteyenler olduğunu söyleyen İpek, cinayet işlendiği sırada evde olmadığını belirtti.

Ayşe İpek’in eşini sürekli olarak tehdit ettiğini belirten eski komşuları, olay yerini de İpek’in temizlediği iddiasını ortaya attı.

Eşiyle ilgili iddiaları Esra Erol canlı yayınında dinleyen Ayhan İpek ise fenalık geçirdi. Dinledikleri karşısında şoke olan İpek, eşiyle ilgili detayları bilmediğini öne sürdü. İpek, program boyunca eşinden korktuğunu üstü kapalı olarak dile getirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page