Hatice Daver kimdir nereli?

15.06.2021
Hatice Daver kimdir nereli?

Hatice Daver, 15 Haziran 2021 tarihinde ilk eşinden olan kızı M.D. (9) ile ikinci eşinden olan kızı M.H.’yi (2) bıçakla yaraladıktan sonra intihar ederek hayatını sonlandırdı.

İlk evliliğinden olan kızı ile ikinci eşi kaçan Hatice Daver, geçtiğimiz ay, Star TV’de yayımlanan Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programına çıkmıştı.

PROGRAMDA NELER YAŞANMIŞTI?

Yaklaşık bir buçuk ay önce dini nikahlı eşi Uğur’un kendisini terk ettiğini ifade eden Daver, kızının da 6 gün önce evden ayrıldığını belirtmişti.

BIR SABAH KALKTIĞIMDA EVDEN GİTMİŞTİ

Anne Hatice Daver, kızının gece yarısı kendisini uyandırarak evin içerisinde sıcaktan uyuyamadığını ve balkonda yatmak istediğini, kendisinin de izin verdiğini ileri sürdü.

Sabah kalktığında kızını ne evin içine ne de balkondan görebildiğini belirten anne Daver, “Sabah kalktığımda ne evin içerisinde ne de balkonda görebildim. Hemen karakola giderek kayıp başvurusunda bulundum. Zaten evde bir tane telefonumuz var ve kızımla beraber kullanıyorduk. Yanına birkaç parça kıyafet ve kimliğini almış.” dedi.

“Kendisini çok merak ediyorum, kaçtı mı? Yoksa kaçırıldı mı? Bilemiyorum ve hayatından endişe duyuyorum.” Bir an önce evimize dönmesini istiyorum. En azından telefon açıp ‘Anne ben iyiyim, beni merak etme’ ya da ‘beni arama’ demesini istiyorum”

ÜVEY BABASI İLE KAÇMIŞ

18 yaşındaki Gülbahar’ın muz serası ustası 35 yaşındaki Uğur İ. ile birlikte kaçtığı ve kısa sürede evlendiği belirlendi. Canlı yayında haberi alan anne Daver ise gözyaşlarına boğuldu.

18 YAŞINI BEKLEMİŞLER

Gülbahar’ın, 17 Mayıs tarihinde 18 yaşını bitirdiği, 3 ay önce evi terk eden annesinin dini nikâhlı eşi Uğur ile beraber, 18 yaşına adım attıktan sadece 4 gün sonra evlendiği anlaşıldı.

ABİ DİYORDU

Aslen Nevşehirli olan ve çalışmak amacıyla 6 sene evvel Mersin’in Anamur ilçesine yerleşen Anne Hatice Daver, gündelik işlerde çalıştığını belirterek ‘Sık sık aralarında şakalaşıyorlardı, kızım kendisine abi diyordu, olamaz diyordum. Uğur son tartışmamızda terk etmişti.” ifadesinde bulundu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page