Esra Erol’da Eşref Temur kim nerede?

14.06.2021
Esra Erol’da Eşref Temur kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri Ali Biryan.

Ali Bey, iki çocukları olduğunu ancak eşinin Eşref Temur’a kaçtığını ileri sürerek ‘Nolur eve dön İlknur’ dedi.

Samsun Tekkeköy’den katılan Ali Biryan, yedi çocuğu için İlknur Biryan’ın dönmesini istediğini, 24 Mayıs’ta evden gittiğini, şu anda Kayseri’de olduğunu, ondan özür dilediğini, torunlarının olduğunu, 5 ile 21 yaş arasında 7 çocukları olduğunu ifade etti.

24 Mayıs’ta evden kendi annesine iğne vurmak için çıktığını, kendisini öpüp ayrıldığını ancak daha sonra gelmediğini, eşinin evi ve eşyaları değiştirme talebinde bulunduğunu, durumunun iyi olmadığı için yapamadığını, bundan başka sorunlarının olmadığını, büyük kızıma ‘gidiyorum, beni aramasın’ dediğini, tiktokta tanıştığı Eşref Temur’a kaçtığını, eşinin daha önce de Ankara’ya kaçtığını belirtti.

KIZLARI BAĞLANDI

Biryan çiftinin büyük kızları Ebru hanım canlı yayına telefonla bağlandı.

Ebru hanım, annesi ile babasının birbirlerini sevmediğini, annesinin babasına sürekli kızdığını, babasının sustuğunu, annesinin sosyal medya üzerinden görüştüğünü, babasının bunu bildiği için yanlış yaptığını, annesinin yaptıklarının zaten yanlış olduğunu ifade etti.

ESKİ EŞ BAĞLANDI

Bu arada Eşref Temur’un eski eşi Melek Hanım canlı yayına telefonla bağlandı.

Melek hanım, Eşref Temur’un sık sık kadın kaçırdığını, sosyal medyada tanıştığı evli kadınlarla tanıştığını, 6 ay onunla evli kalıp ayrıldığını, onun şu anda Kayseri Develi’nin bir köyünde yaşadığını iddia etti.

İLKNUR BİRYAN BAĞLANDI

İlknur Biryan, canlı yayına telefonla bağlandı.

İlknur Biryan, kaçma sebebinin eşi Ali olduğunu ileri sürdü.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page