Esra Erol’da Hashatun Kantar Kim?

10.06.2021
Esra Erol’da Hashatun Kantar Kim?

Esra Erol programında şoke eden birtakım olaylar yaşandı. Hülya adlı bir kadın, kız kardeşi Has Hatun ile Esra Erol’un programına katılarak evden kaçan eşi Mehmet’i bulmak istediğini ileri sürdü.

Kısa zamanda bulunan Mehmet Bey, eşi ve annesi arasında kaldığı için zorluklar yaşadığını söyledi. Günlerdir programda olan Has Hatun hakkında ortaya atılan iddialar izleyicileri ve Esra Erol’u şaşkına çevirdi. 

ÇOCUKLARI İSTİSMARA UĞRAMIŞ

Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir şahıs Hashatun için “Onların yemediği halt yok. Has Hatun cezaevinde yattı. Bunun nedenini canlı yayında açıklasın” ifadesini kullandı.

 Cezaevine girdiğini kabul eden Has Hatun nedenini söylemek istemedi. Bunun üstüne peş peşe yayına bağlanan kadınlar, Hashatun’un evine giren çıkanın belli olmadığını ve bu durumdan evdeki iki çocuğun olumsuz etkilendiğini söyledi. Bunların yanı sıra eve gelenlerin çocuklara istismarda bulunduğu da iddia edildi. 

ÇOCUĞU DEDESİ ALDI

Gördüklerini anlatan bir kadın, Hashatun hakkında şunları söyledi: “Orada birçok yalan dönüyor. Yaşadığımız yer küçük bir yer, burada her şey duyulur. Her şeyden önce anne olarak bazı olaylara buradan tepki gösteriyoruz. Bunlardan biri ne yazık ki çocuk istismarı. Burada arkadaşlarımızla birlikte resmi mercilere kadar gittik, tepki gösterdik. Has Hatun’un 7 yaşındaki çocuğunun istismara uğradığını ilk öğretmeni tespit etti. Sosyal hizmetler gelerek çocukla psikolog eşliğinde konuştu ve çocuğu sosyal hizmetler aldı. Has Hatun daha sonra babasının yanına taşındı. Babası da çocukları asla Hashatun’a göstermeyeceğini belirterek sosyal hizmetlerden aldı. Herkes bundan haberdar, karakol, sosyal hizmetler her yeri araştırabilirsiniz, belgelere ulaşabilirsiniz.” 

ESRA EROL SİNİRLENDİ

Canlı yayında duydukları karşısında öfkeden deliye dönen Esra Erol ise “Az önce Hülya çok önemli bir şey söyledi, ‘Evet eve giren çıkan vardı ama çocuklar başka bir odada televizyon izliyordu’ dedi. Gelen giden oluyor eve, o yabancı, tanımadığınız insanlar sizin çocuklarınıza zarar verebilir. Bana cinnet geçirtmeyin” diyerek iki kardeşe ateş püskürdü.

10 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE

Hashatun Hanım canlı yayına görüntülü bağlandı. Hashatun Hanım, bütün evraklarının devlette olduğunu, gerekirse programda konuşabileceğini belirtti.

Bu arada Hashatun Kantar’ın 2012 yılında Trabzon Of’ta, çocuğu 1 yaşında iken evden kaçtığı öğrenildi. Haberin yerel web sitelerde gündeme geldiği dikkatlerden kaçmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page