Esra Erol’da Faruk Birbilen kim nerede?

10.06.2021
Esra Erol’da Faruk Birbilen kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından Kezban Birbilen.

Ankara’da oturan Kezban Hanım, eşi Faruk Birbilen’in Kadriye isimli bir kadın tarafından alıkonduğunu, onunla zor şartlarda evlendiğini, 28 yıldır evli olduklarını, çocukları için çalıştığını ileri sürdü.

5 yıl öncesine kadar Faruk Birbilen ile mutlu olduklarını ancak 5 yıl önce Kadriye Aygün ile yazışmalarını yakaladığını, bu yazışmayı sorduğunda şiddet gördüğünü, bunun üzerine uzaklaştırma kararı alındığını söyledi.

Bu esnada eşinin kendi erkek kardeşinin yanında, bir yıl onun yanında kaldığını ifade etti.

Kezban Birbilen, eşinin Kadriye Hanımdan 24 yaş büyük olduğunu, tiktok üzerinden fotoğraf ve müzik paylaştıklarını, bunun üzerine ona tiktok sevip sevmediğini sorduğunu, onun da ‘hayır’ cevabı verdiğini, bunun üzerine ‘ama tiktokta meşhur olmuşsun’ dediğini ifade etti.

TELEFONLA BAĞLANDI

Kadriye Aygün, canlı yayına telefonla bağlandı. Aygün, daha önce 5 yıl Faruk Birbilen ile ilişki yaşadığını, ancak onunla beraberken eşinden ayrıldığını, şu anda da Faruk’un yanında olmadığını, ailesinin yanında olduğunu, bir dönem Kezban’ın kardeşinin evinde kaldıklarını, iki tane çocuğu olduğunu, ekrandaki resminin kaldırılmasını istediğini, eşinden boşanalı 5 yıl olduğunu, Kezban Birbilen’in eski eşi ile işbirliği yaparak bıçaklanmasına neden olduğunu belirtti.

Kadriye Hanım, Faruk’un boşanmasını istemesi halinde bolandırabileceğini, hatta onu evine kendisinin gönderdiğini, bir yıl önce Faruk ile ayrıldığını açıkladı.

Kezban Hanım ise eşinin 27 Mayıs’ta evden ayrıldığını, Kadriye Aygün’ün ailesinin İzmir’de olduğunu, onun İzmir’e gitmesi halinde huzur bulacaklarını, eşinin 27 Mayıs’ta Kalecik’e gideceğini söylediğini ancak eve bir daha gelmediğini söyledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page