Esra Erol’da Ayşe Karadağlı kim nerede?

07.06.2021
Esra Erol’da Ayşe Karadağlı kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Bekir Acar..

Piyango satıcısı olan Bekir Acar; İzmir İnciraltı semtinde bulunan Kokoreççi Ayşe’ye aşık olduğunu, kara sevdaya tutulduğunu, 3 kez evlilik teklifi ettiğini, 2 kez nişanlandığını, Ayşe Karadağlı’yı çok sevdiğini, onun dönmesini istediğini ifade etti.

Bekir Bey, 4 yıllık ilişki içinde olduğu Ayşe Hanımın kendisini affetmesini istediğini, Ayşe hanıma karşı dürüst olmadığını, Ayşe’yi çok sevdiğini, Ayşe’nin kendisinden ev, yazlık talep ettiğini, ne isterse yerine getireceğini, onunla nikah kıymak istediğini söyledi.

EVİ KIZININ ÜSTÜNE YAPMAK İSTİYOR

Acar; tefecilerden para çektiğini, mallarına ipotek koyulduğunu, Ayşe hanımın kendini garantiye almak için ev, yazlık talebinde bulunduğunu, bu gayr-ı menkulleri de kendi kızının üstüne yapılmasını talep ettiğini, kendisinin söz verdiğini ama hep ertelediğini, eğer kabul ederse Esra Erol’da programında evlenmek istediğini ileri sürdü.

Daha önce bir evlilik yaşayan Bekir Acar; bu evlilikten üç çocuk babası olduğunu, ilk eşiyle 2009 yılında boşandığını belirtti.

KOMŞU BAĞLANDI

İsmini vermeyen bir komşusu canlı yayına telefonla bağlandı.

Komşu, Bekir Acar’ın eski eşi Yasemin hanımı sürekli dövdüğünü, oğlunun madde bağımlısı olduğunu, kendi çocuklarına bakmadığını, oğlunun yuvada kalmadığını açıkladı.

Daha sonra Yaşar isimli bir yakını da canlı yayına bağlandı. Yaşar Bey de Bekir Acar’ın çocuklarına sahip çıkmadığını, oğlunun sokaklarda kaldığını ifade etti.

Oğlunu en son bir buçuk ay önce yurtta gördüğünü söyleyen Bekir Acar, telefon açanların yalan söylediğini belirtti.

Bir başka komşusu da canlı yayına telefonla bağlandı. Komşu, Bekir Acar’ın oğlu Yusuf’un mahallelerindeki okuldaki bir trafoda yattığını, aslında pırlanta gibi çocukları olduğunu ama Bekir Acar’ın çocuklarıyla ilgilendiğini açıkladı.

You cannot copy content of this page