Esra Erol’da Mustafa Korkmaz kim nerede?

04.06.2021
Esra Erol’da Mustafa Korkmaz kim nerede?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri Aytan Korkmaz.

Aytan Hanım, ortadan kaybolan eşi Mustafa Korkmaz’ı arıyor.

60 yaşındaki Aytan hanım, kendinden 21 yaş küçük olan Mustafa ile evlendi.

39 yaşındaki Mustafa, aniden ortadan kayboldu. Mustafa, nikahtan 1 yıl sonra ortadan kayboldu. Nikahlı eşini çok sevdiğini söyleyen Aytan Hanım, ‘Ne olur eve dön Mustafa, seni çok seviyorum” dedi.

Aytan Hanım ifadesinde; “Mustafa Korkmaz ile 4 yıl önce evlendiklerini, 3 yıl önce Mustafa bey’in evi terk ettiğini, bu kişinin icralık olduğunu bu yüzden cezaevine girdiğini, cezaevinde iken sürekli para gönderdiğini, kendisine Leyla’m diye hitap ettiğini, onu çok sevdiğini, ve eve dönmesini istediğini” belirtti.

Mustafa Korkmaz’ın kardeşi Dede Korkmaz telefona bağlanarak; “Ayten Hanım Kardeşim Mustafa’yı takıntı haline getirmiş, Mustafa 25 yaşında bir bayanla evlendi, 1 tane de bebesi var, Ayten Hanım’a inanmayın çeteymiş onlar, o hep dilenir” dedi.

Mustafa Korkmaz telefona bağlanarak; “Bunlar aile boyu dürüst değiller. Büyücülük, hırsızlık çetelik ve her türlü tezgâh var bunlarda. Emniyette bir sürü sıkıntılar yaşattılar bana. Baskı, tehdit ve zorla nikâh masasına oturttular. Ben evi de bıraktım, benim hayatım kaydı, ben mahvoldum zaten” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page