Polislerin 2021 Yılı Tayin Sonuçları Açıklandı Mı

2021 yılı tercihlerini yapan Emniyet Personelleri sonuçların açıklanmasını sabırsızlıkla beklemektedir.Polis tayinleri ne zaman açıklanacak 2021? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan polis memurları 2021 yılı tayinlerinin açıklanacağı tarih araştırılıyor. Peki polisler ne zaman tayin olacak?Polis tayin sonuçları açıklandı mı?

İlk tercihlerini 08 Şubat ile 14 Şubat tarihleri arasında yapan Başpolis ve Polis ve memurlarının, ana tercih ve tercih döküm işlemleri15 Şubat – 01 Mart 2021 tarihleri arası yapıldı.

EGM polis tayin sonuçlarına dair herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

Polislerde zamandışı atamalar ise; genel atama ve mazeret atama dönemleriyle bağlı kalınmaksızın yönetmelikte yer alan nedenlerle senenin her ayında gerçekleşiyor. Genel atama dönemi yönetmeliğe göre genelde Haziran aylarında oluyor ve 2021 yılında da haziran ayında tayin sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

EGM Zorunlu Yer DeğiştirmelerEGM Zamandışı AtamaEGM Mazeret AtamalarıEGM 2. ŞARKEGM Hizmet Sürelerinin HesaplanmasıEGM Eksik İkinci Bölge Hizmetinin TamamlatılmasıEGM Bayan Memurların Zorunlu Bölge Hizmetleriİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın