Esra Erol’da Suat Sarı kimdir?

31.05.2021
Esra Erol’da Suat Sarı kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Fatma Sarı.

Fatma Sarı’nın programa katılarak verdiği ifadesinde; “Suat Sarı ile 4 yıllık evli olduklarını, Çok güzel bir evlilikleri olduğunu, eşinin de kendisinin de ikinci evlilikleri olduğunu, eşinin kendisinden 15 yaş küçük olduğunu, Suat Sarı’nın sevgilisi olduğunu, sevgilisinin direktifleriyle kendisine hayatı dar ettiğini, maddi manevi zarara uğrattığını, şiddete maruz kaldığını, eşi tarafından şu an boşanma davası açıldığını, Suat Sarı’nın sık sık annesine gittiğini” belirtti.

Suat Sarı’nın annesi Kadriye Sarı telefona bağlanarak; “Sık sık Fatma oğlumu kovuyor, oğlum gelip bende kalıyor. Kendisi oğlumdan çok büyük. Aralarındaki yaş farkı çok fazla. Zamanında evlenmeyin demiştim. Oğlumu tefecilerin eline düşürdü, dolandırıcıların eline düşürdü. Cezaevine girip çıktı oğlum” dedi.

Suat Sarı telefona bağlanarak; “Tur’a çıkıyorum diyerek evden gitti, Esra Erol’da programına gitmiş. Beni çok kıskanıyor, taksiciyim, arabadaki müşterilerimin yanında arıyor kim var yanında diye sıkıştırıyordu. İhanet gibi bir durum da asla yok. Bahsi geçen bayan benim eski dini nikahlı eşimdi” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page