Esra Erol’da Lamiye Günaydın kim nerede?

25.05.2021
Esra Erol’da Lamiye Günaydın kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konukları Ömer ve Emre Açıkgöz.

İKİ KARDEŞİN TEK İSTEĞİ ANNELERİ LAMİYE’Yİ BULMAK!

İki kardeş 20 yıldır annelerine kavuşacakları hayalini kuruyor.

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinden katılan Ömer ve Emre Açıkgöz, anneannelerinin anneleri Lamiye Günaydın’ı yıllar yıl önce gezmeye diye çıkardığını, ardından 2-3 sene gelmediğini, daha sonra kucağında başka bir çocukla geldiğini, bir süre sonra da yine o çocukla gittiğini, o çocuğun babasının nüfusunda bulunduğunu ifade etti.

Ömer Açıkgöz, hala ve babaannesinin kendilerine baktığını, sadece annelerini görmek istediklerini, babaları Hasan Açıkgöz’ün yerinin ayrı olduğunu belirtti.

Bu arada annelerinin Azerbaycanlı olduğu öğrenildi.

Emre Açıkgöz de annesini görüp ona sarılmak, onu koklamak istediğini söyledi.

Açıkgöz kardeşleri büyüten halaları Melek hanım da canlı yayına telefonla bağlandı. Melek Hanım, eşinin yardımıyla bakmaya çalıştıklarını ifade etti.

LAMİYE’NİN GÖZYAŞI HİÇ DİNMEDİ

Kütahya Simav’da arayan İsmail isimli bir şahıs, en son 6 ay önce Lamiye Hanımı Simav’da gördüğünü, bir çocuğu daha olduğunu ve onu evlatlık verdiklerini ifade etti.

Oğul Ömer Açıkgöz ise annesinin Giresun nüfusuna kayıtlı olduğu bilgisine ulaştığını belirtti.

Bu arada Hatice isimli bir şahıs da canlı yayına telefonla bağlandı. Hatice Hanım, Lamiye Hanımın, kendisini ağabeyiyle evlendiğini, ağabeyinin Lamiye’ye çok zulüm yaptığını, Lamiye’nin iyi bir kadın olduğunu, ağabeyinden iki çocuğu olduğunu, birinin öldüğünü, ağabeyi hapse girince Lamiye’nin İzmir’e gittiğini, ardından İzmir’de biriyle evlendiğini, iki çocuğunun olduğunu, onlardan birinin de evlatlık verildiğini, Ömer ve Emre’den de sürekli bahsettiğini, Lamiye’nin gözyaşının hiç dinmediğini ileri sürdü.

Bu arada Lamiye Günaydın’ın İzmir Basmane’de olduğuna ve dilencilik yaptığına dair ihbar geldi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page