Esra Erol’da Pınar Avunduk kim nerede?

24.05.2021
Esra Erol’da Pınar Avunduk kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Mualla hanım.

“KOCAM HÜSEYİN, KARDEŞİMİN KARISI PINAR İLE KAÇTI” diyen Mualla hanım, gelişmeleri anlatıyor.

Mualla Hanım, kardeşi İbrahim’in karısı ile eşi Hüseyin’i Ali Atar’ın kaçtığını, aslında bu duruma dair kardeşinin de kendisinin de şüpheleri olduğunu fakat konduramadıklarını, şu anda beraber olduklarını, sosyal medyada ortak paylaşım yaptıklarını, eşi Hüseyin’in kendini bu paylaşımlarda gizlemediğini ancak Pınar Avunduk’un emoji ile yüzünü kamufle ettiğini belirtti.

Mualla Hanım, gittikleri bir piknikte yakınlaşmalarını anladığını, Pınar’ın üşüdüğü için Hüseyin’in ona ceketini verdiğini, oysa ki kendilerinin maddi durumunun kötü olmasından dolayı battaniye ile oturduklarını, bu durumu kardeşi ile konuştuğunu, eşinin gizli telefonunu bulduğunu, bu telefonda tek bir numara olduğunu, onun da kardeşinin eşinin numarası olduğunu, numaranın ‘hayatımın anlamı’ şeklinde kaydedildiğini, kardeşinin daha sonra kendisini arayarak ‘haklıymışsın abla’ dediğini ileri sürdü.

Mualla Hanım, hem kendisinin hem de kardeşinin boşanma davası açtığını ve tazminat talebinde bulunduklarını söyledi.

25 MAYIS 2021 SALI

Hüseyin Ali Atar, canlı yayına görüntülü bağlandı. Atar, daha önce ki evliliğinde de Mualla Hanımın kendisiyle ilişkisi olduğunu, önce ki evliliğini de şu an ki evliliğini de onun yüzünden yıkıldığını ifade etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page