Esra Erol’da Aslıhan Karahasan kim nerede?

18.05.2021
Esra Erol’da Aslıhan Karahasan kim nerede?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Ali Kemal Karahasan.

Ordu’dan programa katılan Ali Kemal Bey, eşini çok sevdiğini, geri dönmesini istediğini, ancak kimle evlendiğini de bilmediğini söyledi.

ARALIK’TA TANIŞIP KISA SÜREDE EVLENDİK

Karahasan, sosyal medyada tanıştığı, ilk eşinden iki çocuğu olan Aslıhan hanım ile tanıştığını, Antakya’ya gidip onla tanıştığını, onu Ordu’ya getirdiğini, çok sevip evlendiklerini, eşinin hamile olduğunu, onun geçmişini araştırma gereği duymadığını, daha sonra ilk eşinden aldığı maaşı almaya devam ettiği için eşinin borçlu çıktığını, bu dönemde 14 Nisan’da eşinin Antakya’ya gittiğini, oradan telefonla arayıp temelli boşanmak istediğini söylediğini fakat şu anda hamile olmadığını, düşük yaptığını, daha sonra Esra Erol’a gideceğini söylediğinde katılma diyerek Antakya’ya gel, burada yaşayalım dediğini, kendisinin de gittiğini, eşinin düşük yaptığını orada öğrendiğini, bu arada 21 Nisan’da eşinin çekişmeli boşanma davası açtığını belirtti.

BOŞANALIM AMA AYRILMAYALIM

Eşinin ‘anlaşmalı boşanalım ama sen git çalış arada bana para yolla ve Antakya’ya arada bir gel’ dediğini ileri sürdü.

Bu arada Melek isimli bir şahıs canlı yayına telefonla bağlandı. Melek hanım, Fikret isimli birinin kendisini Aslıhan ile tanıştırdığını, Aslıhan’ın sosyal medyada çok fazla kişiyle konuştuğunu iddia etti.

TELEFONLA BAĞLANDI

Aslıhan Karahasan canlı yayına telefonla bağlandı.

Aslıhan hanım, Ali Kemal Bey’in akli raporu olmadığı ve alkol problemi olduğu iddiasında bulunarak raporlarını da programa gönderdiğini, annesi hasta iken alyansını satıp alkole harcadığını iddia etti.

Bu arada Halit isimli bir şahıs canlı yayına telefonla bağlandı. Halit Bey, Aslıhan hanımın sahte raporları kullanarak hamile olduğu söylemini sürekli kullandığını, onunla ilişki yaşadığını belirtti.

Yine ismini vermek istemeyen bir kadın izleyici, Aslıhan hanım yüzünden ayağına sıktıklarını, Ali Kemal Bey’in onun dördüncü eşi olduğunu ileri sürdü.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page