Esra Erol’da Meliha Uygun kim nerede?

12.05.2021
Esra Erol’da Meliha Uygun kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Adnan Uygun.

“10 yıl önce eve bir adam geldi, karım Meliha onunla beraber çekti gitti” diyen Adnan Uygun, eşini arıyor.

Adnan Bey, 10 sene önce İbrahim adlı bir adamın yanlarına geldiğini, eşinin de bu adamla gittiğini, bu sürede ona sürekli para gönderdiğini, yaklaşık toplamda 150 bin lira para gönderdiğini, artık eşinin dönmesini istediğini ifade etti.

Programa konuk olan Adnan Bey, Esra Erol’un doğum gününü kutlayarak konuşmasına başladı.

Adnan Uygun, Meliha Uygun ile 28 yıl önce görücü usulüyle evlendiğini, şu anda İstanbul Üsküdar’da oturan 26 yaşında bir oğulları olduğunu belirtti.

10 yıl önce Tekirdağ’da oturan İbrahim Gümüş isimli birini sokakta kaldığı için bir geceliğine eşinin isteği üzerine eve aldığını, o adamın evinde üç ay kaldığını, hatta eşinin ilk evliliğinden olan iki kızının bile bu durumdan rahatsız olup anneannelerinin yanına gittiğini, kayınlarının bu duruma kızıp eve geleceğine dair duyum aldıklarını, çekindikleri için eşi, İbrahim ve kendisinin evden çıktığını, eşinin zorlamasıyla kendisinin Üsküdar’daki, eşiyle İbrahim’in de İbrahim’in teyzesine gittiğini, çocuklarının Meliha Uygun ile konuşmadığını ifade etti.

MELİHA UYGUN BAĞLANDI

Meliha Uygun canlı yayına telefonla bağlandı.

Meliha Uygun, eşinin kendisini her yerde rezil ettiğini, İbrahim Gümüş adlı şahsı tanımadığını, İbrahim Gümüş ile bir kadına zor durumda olduğu için yardım ettiğini, nerede yaşadığını söylemek istemediğini iddia etti.

You cannot copy content of this page