Esra Erol’da Fırat İkne kim nerede?

10.05.2021
Esra Erol’da Fırat İkne kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Nazime ve Hasret kardeşlerdi.

Nazime İkne, eşi Fırat İkne’nin kaçtığını söyleyerek Esra Erol’a başvurdu.

Nazime hanım, 2017’de akrabası olan Fırat İkne ile kaçtıklarını, bu evlilikten bir çocukları olduğunu, daha önce hamile iken eşinden şiddet gördüğünü, çocuk düşürdüğünü, eşinin ailesinden de şiddet gördüğünü, eşi Fırat İkne’nin Fatma Kaya ile dini nikah yaptığını, bunu sosyal medyada gördüğünü ileri sürdü.

FIRAT ÖZÜR DİLEDİ

Nazime hanım, aynı zamanda Fatma Kaya’nın da hamile olduğunu, bu dönemde eşinin kendisine gelerek özür dilediğini, Fırat İkne’nin kendisinden şu anda bir buçuk yaşında bir erkek, Fatma Kaya’dan da 1 yaşında kız çocuğu babası olduğunu, şu anda Fırat İkne’nin Fatma Kaya ile yaşadığını iddia etti.

Nazime hanım, doğumu İstanbul’da yaptığını, çocuğunu dahi görmediğini söyledi.

Hasret hanım ise ablası Nazime’nin gördüğü kötülüğe rağmen sineye çektiğini, Fatma Kaya’nın kendilerini kışkırttığını belirtti.

Nazime hanım, maddi durumu olmadığı için boşanma davası açamadığını, Fırat İkne’den boşanmak, çocuğuna nafaka bağlamak istediğini, ilk başta kayınpederinin Fırat İkne’nin ikinci evliliğine karşı çıktığını, kayınvalidesinin ise normal gördüğünü, zaten onun da üstüne kuma geldiğini ifade etti.

FATMA KAYA’NIN KIZ KARDEŞİ BAĞLANDI

Fatma Kaya’nın kız kardeşi canlı yayına telefonla bağlandı.

Kız kardeşi, Fırat İkne’nin kendisini evlenip ayrıldı şeklinde tanıttığını, ablasının da Nazime’nin de mağdur olduğunu, bu ilişkiyi kabul etmeseler de yeğeni olduğu için kabul etmek zorunda kaldıklarını ifade etti.

11 MAYIS 2021 SALI

Bugün Fatma Kaya, canlı yayına telefon konuğu olarak katılıyor. Fırat İkne’den çocuk sahibi olan Nazime Hanım ile Fatma Hanım, karşı karşıya geldi. Fatma Hanım, Fırat İkne’nin evli olduğunu, hamile olduğu dönemde öğrendiğini iddia etti. Fatma Kaya, eşinin ailesinden yana şikayeti bulunmadığı ancak kayınpederinin Nazime tarafında bulunduğu için onunla görüşmediklerini söyledi.

Bu arada Fırat İkne de telefonla canlı yayına bağlandı. İkne, hatasının farkında olduğunu belirterek, yaptığı hatanın bedelini ödeyeceğini, boşanma davası açtığını, Nazime ile mutlu olmadığını, şu anda zina yapmadığını, Fatma Kaya ile imam nikahlı olduğunu belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page