Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu kim nerede?

05.05.2021
Esra Erol’da Sibel Küçükşahinoğlu kim nerede?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Zehra Hanım ve Orhan Bey.

Zehra Hanım programa katılarak verdiği ifadesinde; “Kendisinin de sevgilisi Ümit Paslı’nın da çocuk esirgeme kurumunda büyüdüklerini ve yurttan çıktıktan sonra sevgili olduklarını, birlikte yaşadıklarını, sevgilisi Ümit Paslı’nın komşusu Sibel Küçükşahinoğlu ile birlikte 10 Nisan tarihinde kaçtıklarını” belirtti.

Programa katılan Sibel Küçükşahinoğlu’nun eşi Orhan bey; “Eşim Sibel Küçükşahinoğlu 10 Nisan tarihinde komşumuz Ümit Paslı ile birlikte kaçtı, 4 çocuğumuz var, çocuklarımız da ben de mağdurum. 9 yaşındaki kızım bunların ilişkisini biliyormuş, gece yarısı araçlarla gelip Sibel’i alıp götürüyorlarmış sonradan öğrendim” dedi.

Sibel Küçükşahinoğlu’nun da çocuk esirgeme kurumunda büyüdüğü bilgisini de ayrıca belirtti.

TELEFONLA BAĞLANDI

Ümit Paslı canlı yayına telefonla bağlandı. Paslı, Sibel Küçükşahinoğlu’nun yanında olduğunu söyledi. Zehra Hanımın kendi kardeşiyle ilişkisi olduğunu ileri sürdü.

Paslı, Orhan’ın Sibel’e şiddet gösterdiği için onu koruma adına sahip çıktığını, Sibel’in çocuklarını da yanına almak istediğini ancak Zehra’nın buna engel olduğunu, çocuklara bakacak imkanı olduğunu iddia etti.

Sibel Hanım da canlı yayına telefonla bağlandı ve çocuklarını bırakmayacağını belirtti. Zehra Hanım da Sibel’e ‘Sen orada keyif yaparken burada çocuklarına ben bakıyorum’ dedi.

You cannot copy content of this page