Esra Erol’da Cüneyt Durmuş kimdir?

04.05.2021
Esra Erol’da Cüneyt Durmuş kimdir?

Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Şeref Okul.

Programa kayınvalidesi ile birlikte katılan Şeref Okul, evden kaçan eşi Nazlı Okul’dan ayrılmak istediğini ancak başına bir şey gelmemesi için bulunmasını istediğini söyledi.

Bartın’da oturan çiftin iki yıldır evli olduğu öğrenildi.

5 NİSAN’DA AYRILDI

Şeref Okul, Nazlı Okul ile iki yıldır evli, ikisinin de ilk evliliklerinden çocukları olduklarını, Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı köylerinde ikamet ettiklerini, hiçbir sorunları olmadığını, 5 Nisan 2021’den beri kayıp olduğunu ifade etti.

Anne Ayşe Sevinç ise kızının bazı sorunları olduğunu, çocuk gibi davranışları olabildiğini ileri sürdü.

Eşi Şeref Okul; o gün köye gelen 41 plakalı bir aracın götürdüğünü düşündüklerini, İstanbul’da eşinin bulunduğunu, sevdiğine kaçtığını söylediğini, dokümanlardan 3 tane numaranın arandığının anlaşıldığını ancak bu numaraları ‘ters bir şeyler söylerim’ düşüncesiyle aramadığını, olayın seyrini resmi kurumlara bıraktığını belirtti.

Bunun üzerine Esra Erol, ‘keşke arayıp ağzına geleni söyleseydin’ dedi.

Şeref Okul, ‘madem sevdiğine kaçtı, gelsin boşanalım’ diyerek boşanma davası açtığını, kendisinin de evleneceğini, bir an önce anlaşmalı ayrılmak istediğini ifade etti.

Esra Erol; “Nazlı Okul’u bulduk” müjdesini verdi.

Nazlı Okul; “Sevdiğimle gittim, biz evleneceğiz, çok mutluyum, dönmek istemiyorum. Şeref’i de istemiyorum, Şeref beni dövüyordu” dedi.

Bu durum üzerine Nazlı’nın annesi Ayşe Sevinç; “Nazlı yalan söylüyor, eşi dövmez, doldurmuşlar bunu” dedi.

CÜNEYT DURMUŞ ESKİ SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

4 Mayıs 2021 tarihinde programa bizzat katılan Nazlı Okul, Cüneyt Durmuş ile birlikteyim” dedi.

Esra Erol; Cüneyt Durmuş cezaevinde yatmış mı? diye sordu.

Nazlı Okul; “Bir arkadaşıyla kavga ederken keserle vurmuş” dedi.

Telefona bağlanan Cüneyt’in eşi; “Cüneyt beni seviyor, bizim mahkememiz devam ediyor, biz henüz ayrılmadık. Cüneyt bana dün beni sevdiğini, birleşmek istediğini söyledi” dedi.

Esra Erol Nazlı Okul’a; “Son dakika bilgisi veriyorum, Cüneyt Durmuş seni bırakmış, karımı seviyorum diyerek stüdyoyu terk etmiş” dedi.

Bu durum üzerine Nazlı Okul; “Beni bırakamaz, ben gitmek istiyorum, programdan çıkmak istiyorum ama köye asla dönmem” dedi.

You cannot copy content of this page