Esra Erol’da Yalçın Okur Kimdir?

19.04.2021
Esra Erol’da Yalçın Okur Kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Samsun’dan katılan 39 yaşındaki Yalçın Okur.

Yaçın Okur programa katılarak verdiği ifadesinde; “Samsun’un Çarşamba ilçesinde hayvancılıkla uğraştığını, Eşi Meral’in güzel ve bakımlı bir kadın olduğu, 1 yıl önce İstanbul’daki kuzeninin yanına gittiği ve geldikten sonra estetik yaptırmak istiyorum dediğini, kendisinin önceleri bu duruma karşı geldiğini, daha sonra estetik yaptırdıklarını, baştan aşağı değiştiğini, kendisinin gurbete (Çanakkale’ye) çalışmaya gittiğini, Meral’in annesinin kumpas kurduğunu, 2 ay önce Meral’in evi terk ettiğini, aradığında ise İstanbul’a gittiğini söylediğini, son 1 yıldır kendisine seni sevmiyorum dediğini, ilgisiz davrandığını” belirtti.

ANNESİ BAĞLANDI

Meral Okur’un annesi Sevim Hanım telefona bağlanarak; “Meral İstanbul’a gidiyorum diye şaka yaptı, ben konunun detaylarını bilmiyorum, karı koca onlar, ne yaşadılar ben bilmiyorum, 13 yıllık damadım ama Yalçın’ı 3 yıldır tanımaya başladım.” dedi.

Yalçın Okur; “Meral, Samsun’dan Ordu’ya taşınalım dedi ve ben de bunu kabul ettim, ne var ne yok babangilin adına olan tüm malları üstüne devralacaksın dedi, her dediğini yaptım” diye belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page