UFO Nedir ? Hakkında Yapılan Yeni Açılamalar

Ufoların gerçek olduğunu iddia eden kişilerin sayısı artarken, yetkili ve bilgili kişilerden bu açıklamaları görmek insanın aklında gerçekten varlar mı sorusunu getiriyor.

Öncelikle UFO konusu yıllardır dünyada ve ülkemizde gündemde olan bir konu olduğu için wikipedia da geçen tanımı ile “UFO; bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli nesne. Türkçede uçan daire kavramı da sıklıkla UFO anlamında kullanılır. “

Gün geçmiyor ki yeni bir haber bu konuda çıkmasın, yeni haberlerden birisi de Eski CIA yöneticisi,R. James Woolsey isimli şahsın UFO’ların gerçek olduğunu ima etmek için 3. hükümet yetkilisi olması konusu.

R. James Woolsey, Bill Clinton zamanındaki CIA yönetici olan şahıs, yine başka bir hükümet çalışanı Ufoların ve başka uzaylı yaşam formlarının Dünya’yı ziyaret etme olasılıklarının yüksek olduğunu iddia etti.

CIA eski direktörü R. James Woolsey isimli şahıs , bir youtube kanalında “Operation Dragon” hakkında tartışıyordu konuşmalar burada geçti, üstü kapalı bir şekilde UFOları ima ederek yıllar içerisinde uçak benzeri uçak olmayan başka tür uçan cisimlere rastlanan olaylar olduğunu iddia etti.

Konu böyle devam ederken başka eski bir CIA direktörü J. Brennan insanların yanlız olduğuna inanmanın kibir olacağını beyan ederek insan dışı başka varlıkların olduğunu söylemiştir.

19 Mart 2021 tarihinde ise ABD eski Başkanı Donald Trump’ın ulusal istihbarat müdürü olan J. Ratcliffe isimli şahıs bir kanalda yaptığı konuşmada hükümetin UFO’lar hakkında halkın bildiğinden çok daha fazlasını kaydettiğini iddia ederek insanların aklında yeni soru işaretleri çıkarmayı başlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın