Bahriye Buket İlhan Kimdir?

01.04.2021
Bahriye Buket İlhan Kimdir?

20 yaşında olduğu öğrenilen Bahriye Buket İlhan isimli genç kızın cansız bedeni Konya’nın Ereğli ilçesinde yol kenarında bulundu.

Olayla alakalı olarak İlhan’ın erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen bir şahıs gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ YAŞATIR ETİKETİ

Bahriye Buket İlhan’ın sosyal medya hesabındaki bilgilere göre;

Kırklareli Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda okuduğu öğrenildi. İlhan’ın 21 Mart 2021 tarihinde Facebook hesabından “İstanbul Sözleşmesi Yaşatır” etiketiyle paylaşımda bulunması dikkat çekti.

Yine Buket İlhan, ölü bulunmadan kısa süre evvel sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: ”Bu hayata tutunmak için çok çaba sarf ettim. Kim ne derse desin çok uğraştım. Yeniden sevebilmek, sevilmek için uğraştım ama elimden geleni yaptım. Ben başaramadım yapamadım. Ama umarım siz yaparsınız. Bu hayat bana çok ağır geldi. Taşıyamayacağım yükleri verdi. Yapamam dedim, yap dedi. Beni seven, yanımda olan herkesten özür dilerim. Ağladığım için kızdınız, küstüğüm için kızdınız ama bilin ki hepsi yardım çığlığıydı siz duymadınız. Annem, en çok senden özür dilerim, ne olur beni affet ama ben dayanamadım. Bu yaşıma kadar getirdin. Eğer sen olmasaydın bu kadar durmazdım. Hakkınızı helal edin. Hepinizi çok seviyorum, affedin. Dip not: Mezar taşıma ‘Bu ilk ölüşüm değil’ yazın. Vasiyetim olsun. Hepinizi çok sevdim. Biraz iyi kafayla yazdım aldırmayın”

You cannot copy content of this page