Esra Erol’da Savaş Başol kimdir nerede?

29.03.2021
Esra Erol’da Savaş Başol kimdir nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konularından biri de Savaş Başol.

Kızlarının 18 yaşına girdiği gün, 31 Ocak 2021 tarihinde evden gittiğini ve Savaş Başol adlı kişiye kaçtığını ileri süren anne Hatice Çelik ve baba Mahmut Çelik, Esra Erol’da programının konuğu oldu

Isparta’da ikamet eden Çelik çifti, kızlarının Başol ile evlendiğini iddia etti.

BEYZA’NIN ÜZERİNE TİTREDİK

Baba Mahmut Çelik, kızının saçını kendi elleriyle yapıp arkadaşları ile buluşacağını sanarak uğurladıklarını, üç dört saat sonra arayıp nikah kıydığını söylediğini belirtti.

Mahmut Çelik, Beyza haricinde iki özel engelli çocukları daha olduğunu, özellikle Beyza’nın üzerine titrediklerini, kızının evlendiği şahsın evlenip boşandığını, tanışmaktan sürekli kaçtığını, sürekli kaçmasının kendisinde şüphe uyandırdığını ifade etti.

Mahmut Çelik, Savaş Başol’un Ankara’da galericilik ve mermer ocağı işi yaptığını söylediğini ama buna inanmadığını söyledi.

Anne Hatice Çelik ise kızının 30 yaşında biriyle görüştüğünü bildiğini ama 42 yaşında olduğunu ifade etti.

Beyza’nın kara kalem ile çizdiği Savaş Başol fotoğrafı:

SAVAŞ BAŞOL BAĞLANDI

Savaş Başol, canlı yayına telefonla bağlandı. Başol, Beyza’nın babasından çekindiğini, 2 Şubat’ta Beyza’nın kendisini arayıp evden çıktığını, ailesini kendisinin arattığını, kendisinin aile ile barışmak konusunda sorunu olmadığını, 9 Mart’tan sonra görüşeceklerini belirtti.

31 MART 2021 ÇARŞAMBA

Savaş ve Beyza Başol, canlı yayına Afyon’dan görüntülü bağlandı. Beyza, kendi rızasıyla geldiğini, Savaş’ın kendisini sevdiği için nikah yaptığını, eşi hakkında her türlü bilgiye sahip olduğunu ifade etti.

Savaş Başol da Beyza’yı sevdiğini, onun için her şeyi yapacağını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page