Esra Erol’da Yasemin Çöygün kimdir?

24.03.2021
Esra Erol’da Yasemin Çöygün kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Ercan bey.

Ercan bey programa katılarak verdiği ifadesinde; “2018 yılında Yasemin Çöygün ile evlenerek, Yasemin’i Hatay’dan Afyon’a getirdiğini, 30.000 TL. para verdiğini, altınlar taktığını, 40 günlük evli iken Hatay’a memleketine ziyarete giderken yolda çayına uyku ilacı kattığını ve uyuttuğunu, yarı yolda Adana’da Kadir Gün isimli bir kişiyle birlikte inmiş olduklarını, orada terk edildiğini anladığını, parasının ve altınlarının gittiğini, 2018 yılından beri görüşmediklerini, daha sonra Yasemin’in amcasının kızının, Yasemin senin nikahının altında 5 kişiyi daha dolandırdı dediğini, başka biriyle evlilik birlikteliğinden olan çocuğunun nüfus kaydında kendisinin çocuğu olarak göründüğünü, bu durumun düzeltilmesini istediğini” belirtti.

Esra Erol; “Yaseminin nüfusta 1 çocuğu değil, tam 5 çocuğu varmış” bilgisini paylaştı.

İsmini vermek istemeyen bir kişi telefona bağlanarak; “Bunlar bir çeteye bağlılar, başları da Hamit Horoz’dur. Hatta Hamit Horoz ve ailesidir” dedi.

İsmini vermek istemeyen başka bir kişi de telefona bağlanarak; “Hamit Horoz benim bildiğim 2-3 kişiyi daha dolandırdı. Kadınları evlendirecekleri erkeklerden para alıp yola çıkıyorlar, yarı yolda tuvalet bahanesiyle inip parayla kaçıyorlar” dedi.

You cannot copy content of this page