Tiktok Aziz Çoban kimdir, Aziz Çoban tutuklandı mı?

20.03.2021
Tiktok Aziz Çoban kimdir, Aziz Çoban tutuklandı mı?

Tiktok adlı video paylaşım sitesinde aziz.633 adlı hesap üzerinden yaptığı paylaşımda, küçük kız çocuğunu tokatlayan şahsın gerçek kimliği belli oldu.

Babası olduğu düşünülen küçük kızı döverek gülen ve böylece eğlendiğini sanan kişinin gerçek adının Aziz Çoban olduğu öğrenildi.

TEPKİLER ARTTI

Bunun dışında söz konusu kişinin çocuğa ayaklarını yıkatıp sigara içirttiği görüntüler de sosyal medyaya düştü.

Birçok sosyal medya kullanıcısının, şahsın tutuklanması için İçişleri Bakanlığı’nın, çocuğun ailenin elinden alınması için de Aile Bakanlığı’nın hesaplarını etiketlediği görüldü.

İşte Twitter üzerindeki bazı tepkiler:

“Çocuğun yüzünde ki şaşkınlık kırgınlık… Düşündükce işin içinden çıkamıyorum.Çocuğu olsa pamuklara sarmalayacak insanlar çocuk hasreti çekerken, bu ayıların çifter çifter olmasının sebebi ne…”

“Bebek yeni yürümeye başlamış 1 yaşında belki daha, ama hayata dayak yiyerek başlamış yavrum o bakistaki sasirmislik ne yaptım ki ben daha bebeğim der gibi”

“Aziz çoban ve nicesi. Yemin ediyorum bıktık sizden. O çocuğun yaşadığı korku ömür boyu üzerinde olsun!!”

“Kamera karşısında bile bunu yapabilen arka tarafta daha şiddetlisini yapıyodur, umarım acılar içinde ölürsünüz”

“Sonra bu çocuklar, ne travmalar yaşıyor, ne korkular yaşıyorlar ileriki hayatlarında. Her insan iki münasebet edip çocuk sahibi olurda, her insan bir birey anne/baba olamaz. Reziller!”

“Kanım dondu kanım. O çocuğun gözyaşında boğul! O yavrunun ahı bırakmasın peşini! Çekin artık pis ellerinizi, gözlerinizi çocuklardan, kadınlardan..”

“Bunu söylemeyeceğim aklıma gelmezdi ama tiktok arada işe yarıyor. Kamera önünde bunları yapan arkasında neler yapar. Belki tepki gösterirsek bir şeyler yapar bakanlık”

You cannot copy content of this page