Esra Erol’da Burhan Efe kim nerede?

17.03.2021
Esra Erol’da Burhan Efe kim nerede?

Esra Erolda programının bugünkü konuklarından biri de Serpil Efe.

BOĞAZ KÖPRÜSÜ ÜZERİNDE YAZIYLA EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Serpil Hanım, programa katılarak; “Eşim Burhan Efe, internetten tanıştığı sevgilisine, boğaz köprüsüne Saadet ismini yazdırıp, evlilik teklifi etti” dedi.

Aralık 2019’a kadar mutlu olduğunu, 3 çocukları bulunduğunu, 18, 11 ve 4 yaşında olduklarını, eşinin internette tanıştığı Saadet isimli bir kadınla yaşadığını, Saadet, iki kızı ve Saadet’in babası ile birlikte 5 kişi yaşadıklarını, Boğaz köprüsü üzerinde neon yazıyla evlilik teklifi ettiğini ifade etti.

Serpil Efe, Saadet adlı kadınla 8 yıl önce de beraber olduğunu, o dönemde kadının da evli olduğunu, eşinin o dönem ayrıldığını ancak Saadet ve eşi tarafından bıçaklandığını belirtti.

AYRILMAK İÇİN GELDİM

Sonrasında eşinin düzeldiğini, aralarının iyileştiğini ancak yeniden değiştiğini, içkiye başladığını, 2019 Aralık ayından itibaren ise gittiğini, 3 çocukla yaşam mücadelesi verdiğini, 18 yaşındaki çocuğunun 700 liralık staj parasıyla ve dışarıya yaptığı işlerle geçinmeye çalıştığını, Esra Erolda’ya ise boşanmak için geldiğini, nafaka talebinde bulunduğunu, boşanmak için dava açtığını söyledi.

Boşanma davası açılması sonrasında Burhan Efe’nin, Serpil Efe ve çocuklarının yaşadığı evin su ve elektriğini kestiği öğrenildi.

Serpil Hanım, Burhan Efe’nin nakliye şirketi olduğunu, maddi durumunun iyi olduğunu ancak kendi çocuklarının yokluk içinde yaşadığını ifade etti.

İsmini vermek istemeyen bir kişi telefona bağlanarak; “Saadet’in eski iş arkadaşıyım. Bunlar iki kız kardeşler ve yaşam tarzları yasak aşk üzerine olan insanlar” dedi.

BABASI BAĞLANDI

Canlı yayına Burhan Efe’nin babası Süleyman Efe bağlandı.

Süleyman Efe, bu yuvayı gelini Serpil’in yıktığını iddia etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page