Esra Erol’da Kibar Ünüvar kimdir?

05.03.2021
Esra Erol’da Kibar Ünüvar kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Halil bey.

Halil bey programa katılarak verdiği ifadesinde; “A…. S….. isimli kişinin 6 ay önce kendisini Kibar Ünüvar ile tanıştırdığını ve evlendiklerini, Kibar’ın Hakkı isimli bir kişiyi kardeşi olarak tanıttığını, evlenirken çocuğunun olmadığını söylediğini, 1 ay sonra 6 çocuğu olduğunu söylediğini, kendisini şikâyet edip, şikayetini çekme karşılığında para talep ettiğini, toplamda 2 ay evli kaldıklarını ve 4 ay önce evi terk ettiğini” belirtti.

Esra Erol; “Hakkı isimli kişinin gerçek adı Hanifi Çilo imiş. Eşin onunla gitmiş” dedi.

Kibar Ünüvar programa katılarak; “Bu adam hep yalan söylüyor, bana para verdiyse ıspatlasın, bu adam benim gururumla oynadı, çoluk çocuğu üstüme saldı dövdürdü, esas kendisi beni kandırdı. Hanifi Hakkı Çilo benim yakınım ve abimdir” dedi.

Hanifi Hakkı çilo programa katılarak; “Bunlar karakolluk olmuşlardı, kibar’ı ikna edip, şikayet dilekçesini geri çektirdim. Ben Kibar’ın manevi abisiyim” dedi.

10 Mart tarihli yayına katılan Kibar Ünüvar’ın eski kaynı Yakup bey programa katılarak; “16 yıl önce abim Ahmet’i bu kadın öldürdü” diyerek Kibar Ünüvar’ı suçladı.

Kibar Ünüvar; “Biz o zamanlar hayvancılıkla uğraştığımız için çadırda yaşıyorduk. Bir sabah uyandım ki eşimin dudağı mosmor olmuştu. Muhtara ve Jandarmaya haber verdik, hemen geldiler, otopsi yapıldı. Eğer ben suçlu olsaydım kanun benim cezamı verirdi. Benim kocamı kayınlarım öldürdü” dedi.

You cannot copy content of this page