Esra Erol’da Fatma Fidan kimdir?

04.03.2021
Esra Erol’da Fatma Fidan kimdir?

Hafta içi her gün Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Fatma Fidan.

Fatma Fidan’ın programa katılarak verdiği ifadesinde; “18 yaşındaki kızı Emine Hamamcının 12 şubatta evi terk ettiğini, daha önceleri de evi terk ettiğini, Aile ve Sosyal politikalar Müdürlüğü ile sık sık görüştüğünü, 2 yıldır görüştüğü alt komşusu olan dükkan sahibi O….. M….. ile gittiğini, kızının can güvenliğinden endişe ettiğini, O….. M……..’nin madde kullandığından şüphe ettiğini, kızının bulunmasını istediğini, kızı Emine’nin O….. M……..’nin eşine de zarar verdiğini” belirtti.

Emine Hamamcı telefona bağlanarak; “O……’la birlikte değilim, ben çok rahatım, kendime ait evim var ve bu evde yalnız yaşıyorum, o evdeki annemin baskısından ve psikolojik şiddetinden sıkıldım. Annem karşıya alınıp dertleşilecek birisi değil, O……. isimli kişi madde kullanan birisi değil, abim de dağ gibi arkamda. Ben çocukluğumu yaşamadım annemin yüzünden” dedi.

Emine Hamamcı’nın anneannesi, Fatma Fidan’ın annesi Cennet Hanım telefona bağlanarak verdiği ifadesinde; “kızı Fatma’nın Ardahan’da fuhuş çetesiyle çalıştığını, çok yuvalar yıktığını, babasının o yüzden öldüğünü, Emine’nin de (annesi) Fatma yüzünden iş bulamadığını” söyledi.

You cannot copy content of this page