Esra Erol’da Aysel Güngör kimdir?

01.03.2021
Esra Erol’da Aysel Güngör kimdir?

Gürcinaz Şenel, sürekli evi terk etmeyi alışkanlık haline getiren kızı Zeynep Şenel’i aramak için Esra Erol’da programına başvurmuştu.

25 Şubat 2021 tarihindeki canlı yayında Esra Erol, anne Gürcinaz Hanım’a Zeynep Şenel’in bulunduğu müjdesini verdi.

Zeynep; “Ben daha önce de birkaç defa kaçtım, sevgi evinde de kaldım. Evet Uğur Gezgin ile kaçtım. Uğur madde bağımlısı değil, Uğur’dan sonra Veysel’in yanında kaldım. Son 3 aydır 10 kişi ile tanışmışımdır. Bunlardan bazıları benden faydalanmak istediler” dedi.

Daha sonra Aysel Güngör ve eşi İsmail Güngör‘e denk geldiğini ve 2 aydır Aysel Hanım ve İsmail Bey’in evlerinde kaldığını söyleyen Zeynep, annesiyle gitmek istemediğini söyledi.

İsmail Güngör; “Bir kargo firmasında 3900 TL. Maaşla çalıştığını, oturdukları evin kira olduğunu, evde toplamda 7 kişi yaşadıklarını” söyledi.

Aysel Güngör yayına katılarak verdiği ifadesinde; “Esenyurt meydanında Zeynep’e rast geldiğini ve acıyarak yardımcı olmak için evine götürdüğünü, yardımcı olduğunu ve sahip çıktığını” söyledi.

01 Mart 2021 tarihli Esra Erol’da programına tekrar katılan Zeynep Şenel; “Doğruları söylemek istiyorum, meydanda buluşmadık, bir aracı vasıtasıyla tanıştık. Aysel Güngör ve kocası İsmail Güngör beni bir firmada sigortalı yaptılar, bugün de beni bankaya götürüp, adıma kredi çektireceklerdi” dedi.

Aysel Güngör, kadın ticaretinden gözaltına alındı, daha sonra tutuklandı.

You cannot copy content of this page