Esra Erol’da Aytaç Özgür Akkaya kimdir?

23.02.2021
Esra Erol’da Aytaç Özgür Akkaya kimdir?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Aytaç Özgür Akkaya.

Aytaç Özgür Akkaya programa katılarak verdiği ifadesinde; “3 yıllık evliliklerinden 2 çocukları olduğunu, eşi Büşra Akkaya’nın kendisiyle de çocuklarıyla da ilgilenmediğini, 7 ay önce tartışma sonucu, eşi Büşranın kendi kendisine zarar verdiğini ve evi terk ettiğini, hatta daha önce de defalarca evi terk ettiğini, bu 2 çocuğun da babasının kendisi olmadığını, “Git DNA yaptır görürsün” dediğini, şu an kendisinin en yakın arkadaşı olan Mustafa Çelen ile birlikte yaşadığını, Mustafa Çelen’in sabıka dosyasının kabarık olduğunu, Büşra’nın o kişiden hamile olduğunu öğrendiğini, Büşra’nın ortaya çıkmasını ve boşanma işleminin gerçekleşmesini istediğini” belirtti.

Büşra ile birlikte yaşadığı iddia edilen Mustafa Çelen telefona bağlanarak; “Büşra ile evlenmek üzereyiz. Ben o adamla konuşmak istemiyorum. Büşra’da şu an görüşmek istemiyor” dedi.

Büşra Akkaya 24 Şubat 2021 tarihindeki canlı yayına katıldı.

Büşra Akkaya; “Mustafa’dan bir buçuk aylık hamileyim. Aytaç’ı ilk başlarda sevmiştim. Aytaç beni hiç sevmemiş. Ben evi terk etmedim, beni o evden kovdular” dedi.

You cannot copy content of this page