Esra Erol’da Kübra Koç kimdir nerede?

Hafta içi her gün ATV’de saat 16.20’de başlayan Esra Erol’da programı, birbirinden ilginç konularla izleyicinin karşısına çıkıyor.

Esra Erol’da programının bugünkü konukları Ayşe ve Durmuş Koç.

Kübra’nın annesi Ayşe Koç programa katılarak verdiği ifadesinde; “21 Yaşındaki üniversite öğrencisi olan kızı Kübra’nın 7 ay önce işe girdim diyerek evden çıktığını ve bir daha dönmediğini, evli olan Kadir Tuncay ve onun karısıyla birlikte aynı evde yaşadığı” belirtti.

Aile, Kadir Tuncay ve eşi Merve Tuncay’ın Ankara Gölbaşı’nda yaşadıklarını ve 4 çocukları olduğunu, kızlarıyla birlikte 3 kız öğrencinin kaldığı evin kira kontratını Kadir Tuncay’ın yaptığını, faturalarının dahi onun adına olduğunu ifade etti..

Kadir Tuncay’ın karısı Merve hanım, canlı yayına telefonla bağlandı.

Merve hanım, Kübra’yı en son Ramazan ayında gördüğünü ve bir daha görmediğini, Eda isimli arkadaşının erkek arkadaşı aracılığıyla Kübra ile tanıştığını, fatura olayından haberi olmadığını, Eda, Kübra ve diğer arkadaşlarının yurttan atıldığını, Yasin isimli öğrenci tanıdıklarının arkadaşları diye aracı olduklarını, Kübra’ya sahip çıktığını, bunun dışında alakasının bulunmadığını iddia etti.

Merve hanım, Eda’nın da evden kaçtığını, onu da eliyle ailesine götürdüğünü ileri sürdü.

KÜBRA BULUNDU

Esra Erol, Kübra’nın bulunduğu bilgisini verdi.

Kübra, canlı yayına telefonla bağlandı.

Kübra, arkadaşları ile olduğunu, Ankara’da bulunduğunu, Konya’daki ailesinin yanından ne zaman ayrıldığını hatırlamadığını, Kadir ve Merve ile ikinci sınıftayken tanıştığını söyledi.

Kübra Koç, Kadir Tuncay’ın doğalgaz işi yaptığını belirterek ondan Kadir amca diye bahsetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın