Esra Erol’da Vildan Meydan kim nerede?

17.02.2021
Esra Erol’da Vildan Meydan kim nerede?

Esra Erol’da programının bugünkü konuklarından biri de Mehmet Bey’di.

Mehmet Bey, kayıp kızı Vildan Meydan’ı bulmak için Atv’de yayınlanan Esra Erol’da programına başvurdu.

2.5 yıldır kızı Vildan’ın kayıp olduğunu söyleyen Mehmet Bey, kızının yüzde 80 bedensel engelli olduğunu belirtti.

Mehmet Bey’in kızıyla ilgili büyük şüphesi var.

Baba, kızı Vildan’ın, Alaaddin Karaca ile evliliğinden bir çocuğu olduğunu, kızının kaybolması konusunda Erdal Özkan adlı kişiden şüphelendiğini, kızının engelli, bakıcı ve Bağ-Kur geliri olmak üzere 3 maaşı olduğunu, ona kredi çektirildiğini, bir gün Alaaddin’in kendisini aradığını, kızıyla ayrıldıklarını ve kızının Erdal Özkan’ın yanında olduğunu söylediğini ifade etti.

Erdal Özkan’ın, kızının şu anda eski kocası Alaaddin’in halasının oğlu olduğunu, kızının sağlığından şüphe duyduğunu belirtti.

Mehmet Bey, kızının bir süre sonra kendisine mesaj çektiğini, ancak o mesajı o zaman görmediğini, mesajda Ankara’da olduğunu ve “baba gel beni kurtar” dediğini yazdığını ileri sürdü.

Vildan Meydan’ın 18 Şubat günü canlı yayına uzaktan katılarak verdiği ifadesinde; “Annemle de, babamla da konuşmak istemiyorum. Resmi olarak 2 yıldır Erdal Özkan’la evliyim, Erdal ayrıldığım eşim Alaaddin’in akrabası değil, köylüsüdür. Çocuğumuzun velayeti de Alaaddin’de. Nerde yaşadığımı da söylemek istemiyorum” dedi.

You cannot copy content of this page