PTT 80000 TL’yi SMS ile Kredi Veriyor!

PTT nakit para desteğine ihtiyacı olan emekli müşterilerine kefilsiz, şartsız kullanabileceği kredi veriyor. Maaşlarını PTT’den alan vatandaşlara, PTT’den 80 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar SMS ile PTT’den kredilerini alabiliyorlar.

PTTBank’tan emeklilere özel 80 bin TL’ye varan kredi fırsatı. Şubeye gitmeden oturduğunuz yerden SMS ile başvuru yapabileceğiniz kredi paketinde, başvuru şartı aranmıyor. PTT’nin emeklilere özel verdiği kredi için kefil ve başvuru şartı yok. Kefilsiz, şartsız sadece SMS ile PTT kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Öte yandan PTT’den çekeceğiniz krediyi 36 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, PTT kredi ile rahat edecekler. PTT kredi için taban ve taban miktar belirlendi. PTT kredi taban miktar 1250 TL olarak belirlendi.

PTT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarası bilgilerini ekleyerek 3050’ye SMS olarak göndermesi gerekiyor. Başvurduğunuz kredinizin onaylanması durumunda PTTBank hesabınıza, kredi tutarınız yatırılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın