Düşük Faizle 50 Bin TL ve 10 Bin TL Kredi Veriliyor

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için düşük faizli, 3 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi paketleri geldi. Bankalar, müşterilerine pandemi döneminde ekonomik olarak zorluk çekmemeleri için çeşitli kredi paketleri sunmaya başladı.
Qnb Finansbank’ın müşterilerine sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisinde başvurular başladı. 3 ay erteleme imkanı ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere 10 bin ile 50 bin TL arasında ihtiyaç kredisi veriliyor. Merkez Bankası’nın politika faizleri konusunda yaptığı değişimlerden sonra bankalar, faiz oranlarını değiştirdi. Değişen faiz oranlarından sonra bankaların kredi faiz oranları çok yükseldi. Yükselen faiz oranları karşısında Qnb Finansbank, müşterisine en düşük faiz imkanı ile kredi vereceğini duyurdu. Bu sayede nakit para desteğine ihtiyacı olan kişiler, yüzde 1.39 faiz oranı ile kredi çekebilecekler.
Kredi başvuru yapmak için gereken evraklar; kimlik belgesi ve aylık gelir belgesi / maaş bordrosudur. Ancak serbest meslek ya da kendi işinizi yapıyor ve ticari işletme sahibiyseniz; son 3 yıla ait bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi belgelerini de istenen evraklara eklemeniz gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın