Esra Erol’da Zekiye Kambur Kimdir?

15.02.2021
Esra Erol’da Zekiye Kambur Kimdir?

Esra Erol’da programının bugünkü konuğu Zekiye Kambur.

Zekiye kambur programa katılarak verdiği ifadesinde; “20 yıllık eşi Ömer Kambur‘un son bir aydır Serap isimli bir bayanla birlikte yaşadağını, gerçekten pişmansa onu affedebileceğini” söyledi.

“4 ay kadar önce idi bir sabah kalktık, Ömer bana hayatında birisi olduğunu, başka bir kadınla bir ilişki yaşadığını ve o kadının hamile olduğunu söyledi. Ben de; DNA yaptırın çocuk sendense üstlenirsin dedim ve bu durumu gizlemediği, direk benimle paylaştığı için kendisine teşekkür ettim” dedi.

Ömer Kambur‘un kız kardeşi Fatma Hanım’ın telefona bağlanarak verdiği ifadesinde; “Allah kimsenin başına Zekiye gibi bir gelin vermesin, 20 yıl önce başkasıyla evli iken, gözü abimdeydi. Abimi elde etti ve 20 yıldır abimi bize düşman etti. Abim Serap’la birlikte olduğundan beri yüzü gülmeye başladı” dedi.

Ömer Kambur‘un babası Turgut bey telefona bağlanarak; “Zekiye’ye o programa çıkma dedim. Bize çok saygısızlık yaptı. Oğlum şu an Serap’la birlikte ve Serap’ın hamile olduğu doğrudur. Serap şu an kızım Fatma’nın evinde” dedi.

Serap isimli kişi telefona bağlandı.

Ömer bana ilk başlarda bekar olduğunu söyledi, Eylülden beri Ömer’le birlikteyiz. 3 ay önce evli olduğunu söyledi” dedi.

11 ŞUBAT 2021 ÇARŞAMBA

Ömer Kambur canlı yayına görüntülü bağlandı.

Kambur, Serap ile 4 aydır beraber olduklarını, 1 aydır da aynı evde yaşadıklarını söyledi.

Ömer Kambur, Zekiye hanıma bu durumu açıkça söylediğini, bir kızları olduğunu, bundan sonra başka çocuğu olmayacağı için eşinden ayrılmak istediğini açıkladı.

Kambur, Serap hanımın ailesiyle tanışmaya gittiğini, kendisini onlara boşanmak üzere olan biri olarak tanıttığını ileri sürdü.

15 ŞUBAT 2021

Zekiye Kambur ve Ömer Kambur, stüdyoya geldi.

Ömer Kambur, kararından vazgeçti ve eşi Zekiye’nin kendisini affetmesini istedi.

You cannot copy content of this page